Zakończono prace nad dodatkiem do Ship Simulator 2006

Przedstawiciele firmy VSTEP z dumą ogłosili, że właśnie zakończono wszelkie prace nad oficjalnym dodatkiem do gry Ship Simulator 2006.

Radosław Szewczyk

Przedstawiciele firmy VSTEP z dumą ogłosili, że właśnie zakończono wszelkie prace nad oficjalnym dodatkiem do gry Ship Simulator 2006.

Zakończono prace nad dodatkiem do Ship Simulator 2006 - ilustracja #1

Ship Simulator 2006 pojawił się na rynku w czerwcu zeszłego roku, szybko zyskując sobie spore grono zwolenników. Niedługo potem rozpoczęto prace nad rozszerzeniem do tej produkcji, w którym praktycznie jedyną nowością będzie sześć nowych statków m.in. wycieczkowy liniowiec o długości blisko 300 metrów, czy rosyjski holownik. Według informacji udzielonej przez wydawcę gry, firmę Lighthouse Interactive, Ship Simulator 2006 Add-On pojawi się w sprzedaży na zachodzie 16 lutego bieżącego roku. Niewiadomo, czy produkt trafi na nasz rodzimy rynek, bowiem wciąż nie ma on polskiego dystrybutora. Można jednak przypuszczać, że zajmie się tym firma PLAY, która jest oficjalnym partnerem Lighthouse Interactive na terenie Polski.

Więcej informacji na temat gry Ship Simulator 2006 Add-On możecie znaleźć na łamach naszego serwisu.

Ship Simulator 2006 Add-On

Ship Simulator 2006 Add-On

PC
po premierze

Data wydania: 9 lutego 2007

Informacje o Grze
7.8

Gracze

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

0

Turniej Guild Wars z okazji drugiej rocznicy powstania gildii Brotherhood of Steel

Następny
Turniej Guild Wars z okazji drugiej rocznicy powstania gildii Brotherhood of Steel

Zaktualizuj swój DirectX

Poprzedni
Zaktualizuj swój DirectX

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl