Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 lutego 2007

Microsoft zwiększa liczbę gier wchodzących w skład Xbox 360 Platinum Hits

Jiker, 25 lutego 2007, 15:41

Już niebawem amerykańscy posiadacze Xboksa 360 będą mogli przetestować kolejną część starszych tytułów za względnie niską cenę. Microsoft przedstawił bowiem listę gier, które 16 marca trafią do grupy X360 Platinum Hits.

Twórca Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball rozpoczął produkcję nowej gry

Jiker, 25 lutego 2007, 15:08

Tomonobu Itagaki, jedna z najjaśniejszych postaci studia Team Ninja (m.in. Dead or Alive, Ninja Gaiden), oznajmił w rozmowie z serwisem CVG, że rozpoczął produkcję swojej kolejnej gry. Według wstępnych informacji ma się ona całkowicie różnić od dotychczasowych dokonań Itagakiego.

The Legend of Zelda: Ocarina of Time już w ofercie europejskiej wersji Virtual Console
The Legend of Zelda: Ocarina of Time już w ofercie europejskiej wersji Virtual Console

Jiker, 25 lutego 2007, 14:40

Europejski oddział firmy Nintendo poinformował, że od piątku wszyscy posiadacze konsoli Wii mogą zaopatrzyć się w dwie kolejne pozycje, które weszły w skład oferty Virtual Console. Są nimi The Legend of Zelda: Ocarina of Time znana z N64 oraz Kid Icarus, popularna platformówka wydana niegdyś na NES-a.

System alchemii w Two Worlds ogłoszony
System alchemii w Two Worlds ogłoszony

Metatron, 25 lutego 2007, 12:01

Gra polskiego studia Reality Pump, Two Worlds, ciągle rozrasta się o nowe rozwiązania. Ostatnio informowaliśmy was o tym, że tryb multiplayer został rozbudowanych do tego stopnia, że można już mówić o produkcji MMO. Dzisiaj udostępniamy kolejne wieści, tym razem dotyczące wprowadzenia nowego elementu do rozgrywki. Jest nim alchemia.

Acclaim zaprasza graczy do współpracy przy nowym projekcie

Metatron, 25 lutego 2007, 11:44

Firma Acclaim, która w ostatnim czasie skoncentrowała się przede wszystkim na tworzeniu i wydawaniu gier MMO, ogłosiła pracę nad nowym projektem. W procesie jego opracowywania aktywny udział brać będą gracze. Ten spośród nich, kto wykaże się największym zaangażowaniem, zostanie nagrodzony posadą kierownika koordynującego prace nad nową produkcją MMO.

Alien Hominid HD w środę na Xbox Live Arcade
Alien Hominid HD w środę na Xbox Live Arcade

Metatron, 25 lutego 2007, 11:26

Już w tę środę fani oldschoolowych strzelanin 2D będą mogli pobrać z Xbox Live Arcade grę Alien Hominid HD, przygotowaną specjalnie z myślą o konsoli X360 wersję popularnego tytułu.