Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 lutego 2007

Film Metal Gear Solid - dalsze szczegóły
Film Metal Gear Solid - dalsze szczegóły

Metatron, 11 lutego 2007, 14:48

Niedługo po pojawieniu się informacji o tym, że produkcją ekranizacji bestsellerowej gry Metal Gear Solid zajmie się Sony Pictures Entertainment, w filmowym serwisie Hollywood Reporter ukazała się wiadomość zdradzająca kolejne szczegóły powstającego filmu.

Czy bokserska seria Fight Night stoczy pojedynek z konsolą Nintendo Wii?

Jiker, 11 lutego 2007, 14:38

Co prawda Wii nie ma dużych szans na otrzymanie własnej edycji gry The Elder Scrolls IV: Oblivion, ale już w przypadku bokserskiej serii Fight Night są one kilka razy większe. A przynajmniej takie wnioski wysnuć można z wypowiedzi głównego jej producenta, czyli Michaela Blanka z Electronic Arts.

The Elder Scrolls IV: Oblivion nie dla Nintendo Wii

Jiker, 11 lutego 2007, 13:55

The Elder Scrolls IV: Oblivion jest ostatnimi czasy jedną z najczęściej nagradzanych pozycji multiplatformowych. Aktualnie mogą w nią zagrać posiadacze Xboksów 360 oraz odpowiednio szybkich pecetów. Najprawdopodobniej w marcu przetestują ją przyszli właściciele PS3. Tego samego nie będą mogli niestety powiedzieć miłośnicy Nintendo Wii.

Odin Sphere na PS2 zostanie wydane poza granicami Japonii
Odin Sphere na PS2 zostanie wydane poza granicami Japonii

Jiker, 11 lutego 2007, 13:24

Odin Sphere, japońska action-RPG charakteryzująca się piękną, ręcznie rysowaną dwuwymiarową oprawą graficzną, zostanie wydana poza granicami Kraju Kwitnącej Wiśni. O fakcie tym poinformował amerykański oddział firmy Atlus, który pozyskał prawa do dystrybuowania owej pozycji na terenie Stanów Zjednoczonych. Producentem gry jest Vanillaware.

Ponad milion sprzedanych egzemplarzy The Legend of Zelda: Twilight Princess
Ponad milion sprzedanych egzemplarzy The Legend of Zelda: Twilight Princess

Metatron, 11 lutego 2007, 13:17

The Legend of Zelda: Twilight Princess jest aktualnie najbardziej popularną grą na konsolę Nintendo Wii. Zyskała niezwykle przychylne opinie recenzentów (w serwisie Gamerankingsc.com średnia ocen jej wystawionych to 94,9%!). Mało tego, jej wyjątkowość znajduje również odbicie w bardzo dobrych wynikach sprzedaży.

Zapowiedziano remake gry Archon
Zapowiedziano remake gry Archon

Metatron, 11 lutego 2007, 12:55

Firma Myriad Interactive podpisała umowę z Free Fall Games, na mocy której zdobyła prawo do wydania remake’u gry Archon - hitu ery ośmiobitowców. Nie określono jeszcze, na jakie platformy ukaże się wspomniany tytuł.