Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 lutego 2007

Odkryj świat na nowo z grą Time Ace
Odkryj świat na nowo z grą Time Ace

Jiker, 4 lutego 2007, 19:43

Firma Konami zaprezentowała światu swoją najnowszą pozycję przeznaczoną dla konsoli Nintendo DS. Time Ace, bo o niej mowa, będzie naładowaną energią strzelaniną, nawiązującą stylem rozgrywki do słynnego Star Foxa (znanego również pod tytułem Lylat Wars) – wielkiego hitu koncernu Nintendo.

Marzec miesiącem publikacji pierwszego dodatku do Rainbow Six: Vegas

Jiker, 4 lutego 2007, 15:13

Już niedługo wszyscy posiadacze i miłośnicy gry Rainbow Six: Vegas w wersji na Xboksa 360 będą mogli zaopatrzyć się w pierwszy płatny dodatek, przygotowany przez UbiSoft właśnie z myślą o najnowszej odsłonie jednej z kultowych serii współtworzonych przez słynnego Toma Clancy’ego.

W grze Hellboy usłyszymy głos Rona Perlmana
W grze Hellboy usłyszymy głos Rona Perlmana

Metatron, 4 lutego 2007, 13:52

Hellboy, wydana przez Konami gra oparta na przygodach komiksowego bohatera, syna piekieł, któremu niekoniecznie odpowiada ciemna strona mocy, ma spore szansę spodobać się fanom oryginalnej historii obrazkowej. Oto bowiem produkcję gry wspiera sam Mike Mignola, twórca postaci, a swoje trzy grosze dorzuca również Guillermo del Toro, reżyser filmu Hellboy.

Kolejne gry firmy SEGA wzbogacą ofertę usługi Virtual Console?
Kolejne gry firmy SEGA wzbogacą ofertę usługi Virtual Console?

Jiker, 4 lutego 2007, 13:25

Na początku stycznia przedstawiliśmy Wam najbliższe plany wydawnicze firmy SEGA związane z Virtual Console. Australijski serwis Vooks donosi jednak, że to najprawdopodobniej nie wszystkie pozycje, które twórcy Sonika wydadzą w najbliższej przyszłości w ramach tejże usługi.

Nowa odsłona Dance Dance Revolution wkrótce na Wii
Nowa odsłona Dance Dance Revolution wkrótce na Wii

Metatron, 4 lutego 2007, 12:57

Wii jest wymarzoną konsolą do wszelkiego typu party games, produkcji o nieskomplikowanych zasadach, które potrafią wciągnąć grupkę znajomych do wspólnej zabawy. Konami, doskonale zdając sobie sprawę z tego faktu, postanowiło wydać kolejną część swojej cieszącej się niezwykła popularnością serii gier tanecznych właśnie na tę konsolę.

Gry na licencji WWE zapowiedziane na konsole Nintendo

Metatron, 4 lutego 2007, 12:41

Firma THQ niewątpliwie znana jest miłośnikom gier traktujących o wrestlingu. Wystarczy wspomnieć choćby wydaną przez nią serię SmackDown! vs. RAW, która przez wielu uważana jest za jedną z lepszych, jeśli nie najlepszą z gatunku. Do tej pory ukazały się już jej wersje na PS2, PSP i X360, na ten rok planowana jest również odsłona na PS3.