Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2007, 12:41

autor: Artur "Metatron" Falkowski

Gry na licencji WWE zapowiedziane na konsole Nintendo

Firma THQ niewątpliwie znana jest miłośnikom gier traktujących o wrestlingu. Wystarczy wspomnieć choćby wydaną przez nią serię SmackDown! vs. RAW, która przez wielu uważana jest za jedną z lepszych, jeśli nie najlepszą z gatunku. Do tej pory ukazały się już jej wersje na PS2, PSP i X360, na ten rok planowana jest również odsłona na PS3.

Firma THQ niewątpliwie znana jest miłośnikom gier traktujących o wrestlingu. Wystarczy wspomnieć choćby wydaną przez nią serię SmackDown! vs. RAW, która przez wielu uważana jest za jedną z lepszych, jeśli nie najlepszą z gatunku. Do tej pory ukazały się już jej wersje na PS2, PSP i X360, na ten rok planowana jest również odsłona na PS3. Na tym jednak nie kończą się plany THQ odnośnie wydawania gier wrestlingowych. Aktualnie firma planuje dotrzeć z produkcjami tego typu do posiadaczy Wii i NDS.

Niestety, nie wiadomo nic więcej na temat przygotowywanych tytułów. Na konferencji zapowiedziano jedynie, że zarówno najnowsza konsola stacjonarna Nintendo, jak i bijący rekordy popularności handheld tej samej firmy otrzymają gry wykorzystujące licencję WWE (World Wrestling Entertainment). Nie poinformowano jednak, czy będą to odrębne tytuły, czy też produkcje spod znaku SmackDown! vs. RAW. Ich premiera planowana jest na przyszły rok fiskalny, czyli pomiędzy kwietniem 2007 a marcem 2008.