Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 lutego 2007

Gra Empire Earth III oficjalnie zapowiedziana
Gra Empire Earth III oficjalnie zapowiedziana

Metatron, 24 lutego 2007, 11:33

Dokładnie tydzień temu podzieliliśmy się z wami pierwszymi informacjami na temat gry Empire Earth III, jednak dopiero wczoraj firma Sierra Entertainment oficjalnie ją zapowiedziała. Niestety w dalszym ciągu nie znamy nawet przybliżonej daty premiery.

Nowa strona i trailer gry Tomb Raider: Anniversary Edition
Nowa strona i trailer gry Tomb Raider: Anniversary Edition

Metatron, 24 lutego 2007, 11:12

Firma Eidos uruchomiła właśnie stronę poświęconą najnowszej odsłonie przygód wysportowanej pani archeolog – Lary Croft. Poza screenshotami i tapetami, znaleźć na niej można również nowy trailer pokazujący fragmenty rozgrywki w Tomb Raider: Anniversary Edition.

Making History: The Calm & the Storm w złocie
Making History: The Calm & the Storm w złocie

Metatron, 24 lutego 2007, 10:56

Firma Strategy First ogłosiła, że gra strategiczna Making History: The Calm & the Storm osiągnęła status złoty. Opracowana przez Muzzy Lane Software produkcja trafi na Pólki sklepowe na terenie Ameryki Północnej już 13 marca.

Activision weszło w posiadanie silnika Unreal Engine 3.0

Jiker, 24 lutego 2007, 10:42

Koncern Activision, jeden z największych wydawców gier, poinformował, że zawarł umowę z firmą Epic Games, na mocy której wszedł w posiadanie silnika Unreal Engine 3.0. Wykorzysta go w niesprecyzowanej produkcji, należącej do gatunki gier akcji.

Sega zapowiada nowe gry, które zostaną wydane w ramach usługi Virtual Console
Sega zapowiada nowe gry, które zostaną wydane w ramach usługi Virtual Console

Jiker, 24 lutego 2007, 10:27

Japońska firma Sega przedstawiła tytuły kolejnych pozycji wydanych niegdyś na konsolę MegaDrive, które zawitają w najbliższej przyszłości do oferty usługi Virtual Console. Posiadacze Wii będą mogli kupić i przetestować cztery takowe produkcje.

Poznaliśmy soundtrack do gry Burnout Dominator

Jiker, 24 lutego 2007, 09:59

Przed tygodniem przekazaliśmy Wam dokładną datę europejskiej premiery gry Burnout Dominator, ostatniej odsłony słynnej serii gier wyścigowych, która ukaże się na konsoli PlayStation 2 (w produkcji jest również wersja na przenośne PSP). Dzisiaj z kolei możemy zaprezentować Wam pełny soundtrack ujawniony przez firmę Electronic Arts.