Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 lutego 2007

Poradnik: The Sims: Historie z życia wzięte

Redakcja GRYOnline.pl, 5 lutego 2007, 18:29

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „The Sims: Historie z życia wzięte” („The Sims: Life Stories”). Tekst ten w dość znacznym stopniu będzie różnił się od innych poradników do gier z tej serii, a to dlatego, iż do rozegrania mamy tym razem dwa gotowe scenariusze. W każdym ze scenariuszy do wykonania są ściśle określone zadania (questy), które będą pojawiały się w formie dokładnie opisanych celów.

EMPiK - Top Lista nr 5

Krooliq, 5 lutego 2007, 17:58

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie gry najchętniej kupowali posiadacze PC oraz PS2 w minionym tygodniu, to zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem. Powstało ono w oparciu o dane zebrane w okresie od 29.01.2007 do 04.02.2007 w 88 salonach sieci EMPiK.

Najczęściej wyszukiwane tytuły na GOL-u - Styczeń 2007

Redakcja GRYOnline.pl, 5 lutego 2007, 16:37

W okresie poświątecznej posuchy zestawienie najczęściej wyszukiwanych na GOL-u gier prezentuje się cokolwiek chaotycznie. Jedynym jego punktem stałym jawi się pierwsze miejsce Need for Speed: Carbon.

Studio Rare pracuje nad grą przeznaczoną dla Xbox Live Arcade
Studio Rare pracuje nad grą przeznaczoną dla Xbox Live Arcade

Jiker, 5 lutego 2007, 16:35

Studio Rare, rozchwytywane niegdyś przez światowych gigantów rynku wirtualnej rozrywki, trafiło w końcu pod opiekuńcze skrzydła Microsoftu. To właśnie konsole tego koncernu stanowią od kilku lat główną platformę dla gier, produkowanych przez twórców serii Perfect Dark, Banjo Kazooie, czy też świetnego Conker’s Bad Fur Day. Już niedługo Rare wyda swoją pierwszą grę w ramach usługi Xbox Live Arcade.

Nokia pracuje nad nową wersją konsoli/telefonu N-Gage

Jiker, 5 lutego 2007, 16:13

Serwis GameIndustry poinformował, powołując się na blog sponsorowany przez fińską firmę Nokia, że jesień tego roku przyniesie premierę nowej wersji N-Gage’a, urządzenia łączącego właściwości konsoli przenośnej oraz telefonu.

Pinball FX kolejną grą, która zostanie wydana w ramach Xbox Live Arcade
Pinball FX kolejną grą, która zostanie wydana w ramach Xbox Live Arcade

Jiker, 5 lutego 2007, 15:33

Węgierska firma Zen Studios ogłosiła dzisiaj światu, że już niebawem oferta usługi Xbox Live Arcade zostanie poszerzona o jej pierwszą pozycję. Będzie nią Pinball FX, przedstawiciel rodziny komputerowych fliperów.

Super Ghouls 'n Ghosts już wkrótce na platformie PlayStation 3, Xbox 360 i Wii?

eLKaeR, 5 lutego 2007, 14:32

Jesienią bieżącego roku minie szesnaście lat od premiery zręcznościówki Super Ghouls 'n Ghosts. Z pierwotnej platformy SNES przeniesiono już ją jako produkt samodzielny do świata Game Boy Advance oraz umieszczono w ramach kompilacji dla konsoli PlayStation, Saturn, PlayStation 2 i Xbox. Teraz słynnych przygód rycerza imieniem Arthur powinni spodziewać się posiadacze PlayStation 3, Xboxa 360 i Wii.

Wygraj zaproszenie do beta testów gry S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Wygraj zaproszenie do beta testów gry S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Metatron, 5 lutego 2007, 14:24

Dla osób, które nadal nie wierzą, że gra S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chenobyl już niedługo trafi na półki sklepowe, serwis Eurogamer ma interesującą propozycję. Ogłoszono bowiem konkurs, w którym nagrodami będą kody do testów beta trybu multiplayer wspomnianej produkcji.

Guilty Gear także dla posiadaczy Wii?

Basza, 5 lutego 2007, 13:48

Gry z serii Guilty Gear są jednymi z ostatnich przedstawicieli „old-schoolowych” mordobić 2D, jakie pojawiają się na rynku. I właśnie dziś opublikowano informację, że już niedługo w kolejną produkcję z tej serii będą mogli zagrać posiadacze konsoli Wii.

FIFA Manager 2007: Extra Time w „złocie”
FIFA Manager 2007: Extra Time w „złocie”

Basza, 5 lutego 2007, 12:45

Zaledwie miesiąc temu pojawiły się pierwsze informacje na temat dodatku do gry FIFA Manager 2007, a już dziś okazuje się, że wszelkie prace nad tym rozszerzeniem zostały zakończone.

Mortal Kombat 8 w produkcji!
Mortal Kombat 8 w produkcji!

Krystian Smoszna, 5 lutego 2007, 12:19

Ósma odsłona cyklu Mortal Kombat, która przygotowywana jest na konsole nowej generacji, będzie napędzana przez silnik Unreal Engine 3 – zapowiedział Ed Boon w wywiadzie dla popularnego magazynu Game Informer.

Brzmienie Def Jam: Icon
Brzmienie Def Jam: Icon

eLKaeR, 5 lutego 2007, 11:44

Zapowiadane na miniony czwartek demo gry pt. Def Jam: Icon w wersji dla Xboxa 360 zostało ostatecznie opóźnione. Tymczasem teraz korporacja Electronic Arts podała, jakie licencjonowane utwory muzyczne usłyszymy w pełnej wersji (premiera za około miesiąc) tej nowej bijatyki z udziałem hip hopowych gwiazd – zarówno na platformie X360, jak i na PlayStation 3.

Krakowskie studio Nibris pracuje nad klonem Panga dla konsoli Nintendo DS
Krakowskie studio Nibris pracuje nad klonem Panga dla konsoli Nintendo DS

Krystian Smoszna, 5 lutego 2007, 11:37

ROTR (Raid over the River) nie jest jedyną grą tworzoną z myślą o konsoli Nintendo DS, nad którą obecnie pracuje studio Nibris. Krakowianie opublikowali niedawno oficjalne oświadczenie prasowe, w którym zapowiedzieli zupełnie nowy program, zatytułowany Double Bloob.

Szef Nintendo: Wii nie jest jeszcze sukcesem

Metatron, 5 lutego 2007, 11:12

Satoru Iwata, szef Nintendo, w ostatnio udzielonym wywiadzie powiedział, że przed Wii jest jeszcze daleka droga, zanim będzie mógł nazwać konsolę sukcesem. Jednocześnie przyznał się do problemów, jakie jego firma ma z zaspokojeniem niepohamowanego apetytu Japończyków na nową konsolę.

Wii-Zorro pod tegoroczną choinką
Wii-Zorro pod tegoroczną choinką

eLKaeR, 5 lutego 2007, 11:05

Trwa karnawał, w trakcie którego jeszcze kilka lat temu jednym z najpopularniejszych przebrań na dziecięcych balach w naszym kraju był kostium Zorro. Teraz zamaskowany bohater rodem z dziewiętnastowiecznej Kalifornii nie jest już tak uwielbiany jak dawniej, aczkolwiek developerzy z amerykańskiej firmy Pronto Games zamierzają przypomnieć o nim posiadaczom Wii.

Zapowiedziano grę Venture Arctic
Zapowiedziano grę Venture Arctic

Metatron, 5 lutego 2007, 10:47

Firma Pocketwatch Games zapowiedziała wydanie Venture Arctic, produkcji będącej połączeniem symulacji i gry ekonomicznej. Będzie to już drugi tytuł stworzony przez wspomnianego developera. Poprzednim była gra Wildlife Tycoon: Venture Africa. Podobnie jak we wspomnianej produkcji, gracze będą musieli zajmować się kontrolowaniem ekosystemu na pewnym określonym terytorium.

Dan Aykroyd weźmie udział w produkcji gry Ghostbusters
Dan Aykroyd weźmie udział w produkcji gry Ghostbusters

Krystian Smoszna, 5 lutego 2007, 10:40

Znów jest głośno o grze Ghostbusters. Tym razem za sprawą kanadyjskiego aktora Dana Aykroyda, który zapowiedział swój udział w produkcji tego programu na łamach gazety Edmonton Sun.

Niemiła niespodzianka dla beta testerów gry Test Drive Unlimited
Niemiła niespodzianka dla beta testerów gry Test Drive Unlimited

Metatron, 5 lutego 2007, 10:25

Beta testerzy nie mają łatwego życia. Mało, że narażeni są na kontakt z nie do końca dopracowanymi produkcjami, to jeszcze niektóre błędy w oprogramowaniu mogą nieźle namieszać w systemie. Taka sytuacja zdarzyła się właśnie podczas otwartych testów wersji beta gry Test Drive Unlimited.

Nie tylko posiadacze PS3 ujrzą kobietę-szpiega w Splinter Cell: Double Agent
Nie tylko posiadacze PS3 ujrzą kobietę-szpiega w Splinter Cell: Double Agent

eLKaeR, 5 lutego 2007, 10:10

W nadchodzącym wariancie gry Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent, dedykowanym konsoli PlayStation 3, po raz pierwszy u boku agenta Sama Fishera wystąpi kobieta-szpieg, o czym zresztą informowaliśmy prawie dwa tygodnie temu. Teraz okazało się jednak, że niewiasta owa nie pojawi się wyłącznie na elektroniczno-rozrywkowej platformie ze stajni Sony.

Brak gry Metal Gear Solid 4 w planie wydawniczym firmy Konami na 2007 rok
Brak gry Metal Gear Solid 4 w planie wydawniczym firmy Konami na 2007 rok

Krystian Smoszna, 5 lutego 2007, 09:14

Wszystko wskazuje na to, że posiadacze konsol PlayStation 3 długo poczekają na czwartą odsłonę cyklu Metal Gear Solid. Ujawniony przez koncern Konami plan wydawniczy na 2007 rok, nie uwzględnia wymienionego wyżej programu.

Nibris zmienia oficjalny tytuł gry Raid over the River
Nibris zmienia oficjalny tytuł gry Raid over the River

Krystian Smoszna, 5 lutego 2007, 08:55

Przygotowywana z myślą o konsoli Nintendo DS polska gra Raid over the River, doczekała się zmiany tytuły. Od ubiegłego piątku strzelanina studia Nibris funkcjonuje pod skróconą nazwą ROTR.

Penumbra: Overture zostanie wydana w systemie elektronicznej dystrybucji GamersGate
Penumbra: Overture zostanie wydana w systemie elektronicznej dystrybucji GamersGate

Krystian Smoszna, 5 lutego 2007, 08:18

Szwedzka firma Frictional Games poinformowała w sobotę, że komercyjna wersja jej debiutanckiego produktu o nazwie Penumbra: Overture, zostanie opublikowana za pośrednictwem systemu elektronicznej dystrybucji GamersGate.

My Sims również w wersji na konsolę Nintendo DS
My Sims również w wersji na konsolę Nintendo DS

Krystian Smoszna, 5 lutego 2007, 07:55

Gra Spore nie będzie jedynym prezentem, jaki w nowym roku otrzymają posiadacze konsoli Nintendo DS od koncernu Electronic Arts. Gigant branży elektronicznej rozrywki przymierza się również do wydania innego programu na popularnego handhelda, mianowicie My Sims.