Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2007, 16:35

autor: Jiker

Studio Rare pracuje nad grą przeznaczoną dla Xbox Live Arcade

Studio Rare, rozchwytywane niegdyś przez światowych gigantów rynku wirtualnej rozrywki, trafiło w końcu pod opiekuńcze skrzydła Microsoftu. To właśnie konsole tego koncernu stanowią od kilku lat główną platformę dla gier, produkowanych przez twórców serii Perfect Dark, Banjo Kazooie, czy też świetnego Conker’s Bad Fur Day. Już niedługo Rare wyda swoją pierwszą grę w ramach usługi Xbox Live Arcade.

Studio Rare, rozchwytywane niegdyś przez światowych gigantów rynku wirtualnej rozrywki, trafiło w końcu pod opiekuńcze skrzydła Microsoftu. To właśnie konsole tego koncernu stanowią od kilku lat główną platformę dla gier, produkowanych przez twórców serii Perfect Dark, Banjo Kazooie, czy też świetnego Conker’s Bad Fur Day (znanego również jako Conker: Live and Reloaded). Nie inaczej jest w tym wypadku, bowiem już niedługo słynne Rare wyda swoją pierwszą grę w ramach usługi Xbox Live Arcade.

Studio Rare pracuje nad grą przeznaczoną dla Xbox Live Arcade - ilustracja #1

O całym fakcie poinformował Nick Burton, jeden z najbardziej zasłużonych pracowników Rare, w wywiadzie udzielonym magazynowi Edge. Burton wyznał, że nad grą pracuje obecnie dziesięcioosobowy zespół. Nie chciał niestety ujawnić tytułu oraz przybliżonej choćby daty premiery. Wiadomo jedynie, że będzie to pozycja w żadnym stopniu nie związana z jakąkolwiek z dotychczasowych produkcji studia Rare.

Więcej informacji na ten temat przekażemy Wam już niedługo.