Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 lutego 2007

Zmiana zasad przyznawania punktów Gamerscore w grach na X360

Metatron, 3 lutego 2007, 14:36

Microsoft zmienił nieco zasady dotyczące przyznawania punktów Gamerscore za zdobyte achievementy. Posiadacze X360 będą mogli teraz w jednej grze uzyskać do 1250 punktów, a w produkcji na Xbox Live Arcade 250. Dodatkowa punktacja może być przeznaczona dla osób, które ukończyły poziomy i misje pobrane za pośrednictwem Xbox Live.

Microsoft o kompatybilności gier z systemem Vista

Metatron, 3 lutego 2007, 14:22

Wieści o tym, że niektóre gry mają problemy z prawidłowym funkcjonowaniem w systemie Windows Vista nie pozostały bez komentarza ze strony Microsoftu. Rich Wickham, dyrektor projektu Games for Windows, wystosował otwarty list, w którym odnosi się do tej sprawy.

Gra Two Worlds rozszerzona o tryb MMO
Gra Two Worlds rozszerzona o tryb MMO

Metatron, 3 lutego 2007, 12:50

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że prace nad Two Worlds, grą cRPG polskiego studia Raeality Pump potrwają dłużej niż pierwotnie planowano z powodu dopracowywania nowego trybu multiplayer. Wcześniej myślano o wdrożeniu systemu rozgrywki, w którym będzie mogło brać udział do ośmiu osób jednocześnie. Dłuższy czas przeznaczony na developing pozwoli na wprowadzenie systemu MMORPG.

Kolejna aktualizacja firmware konsoli PlayStation 3

Jiker, 3 lutego 2007, 10:53

Firma Sony opublikowała kolejną aktualizację firmware przeznaczoną dla konsoli PlayStation 3. Update oznaczony numerem 1.51 nie wnosi niestety zbyt wielu nowych rozwiązań, a także nie poprawia ewentualnych drobnych błędów.

Gry z serii Red Faction, MX, Stuntman i Saint's Row głównymi pukntami planu wydawniczego firmy THQ

Jiker, 3 lutego 2007, 10:36

Brian Farrell ujawnił przyszłe plany firmy THQ, w której piastuje stanowisko prezesa. Dokonał tego w trakcie wczorajszej konferencji zorganizowanej z myślą o inwestorach.

WipeOut zostanie wydany na PS3 - produkcja oficjalnie rozpoczęta
WipeOut zostanie wydany na PS3 - produkcja oficjalnie rozpoczęta

Jiker, 3 lutego 2007, 09:53

WipeOut przeznaczony dla PlayStation 3 jest już w produkcji. Seria, której ostatnia odsłona wydana z myślą o konsolach stacjonarnych – WipeOut Fusion na PS2 – trafiła do sklepów sześć długich lat temu, już niedługo ponownie rozpali umysły swoich fanów.