Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 lutego 2007

Gra Lair ukończona w 90% - premiera w dniu europejskiego startu PS3?
Gra Lair ukończona w 90% - premiera w dniu europejskiego startu PS3?

Jiker, 10 lutego 2007, 18:52

Gra Lair jest bez wątpienia jedną z najbardziej oczekiwanych i najciekawszych pozycji zapowiedzianych na konsolę PlayStation 3. Rąbka tajemnicy, związanej z procesem developingu tejże pozycji, uchylił prezes firmy Factor 5, Julian Eggebrecht.

Sony publikuje kolejną aktualizację firmware konsoli PSP oraz wersję demo gry TOCA 3

Jiker, 10 lutego 2007, 15:50

Zaledwie 10 dni minęło od ostatniej aktualizacji firmware PlayStation Portable. Wczorajszy dzień przyniósł bowiem update systemu konsoli do numeru 3.11. Razem z nim posiadacze pierwszego przenośnego sprzętu do grania firmy Sony mogą zaopatrzyć się w wersję demonstracyjną gry TOCA Race Driver 3 Challenge, o której niedawno szerzej Was informowaliśmy.

Activision ujawnia pierwsze szczegóły na temat Transformers: The Game

Jiker, 10 lutego 2007, 15:33

Niemal dokładnie rok temu przekazaliśmy Wam ostatnie informacje związane z grą opartą o najnowszy film powstający na licencji Transformers. Przez cały ten okres wszelkie wieści z nią związane były skrzętnie ukrywane i pilnowane przez pracowników Activision, wydawcy Transformers: The Game. W ostatnim czasie zdecydowano się jednak ujawnić kilka drobnych faktów na jej temat.

Beta testy Halo 3: jak Microsoft przechytrzył spryciarzy
Beta testy Halo 3: jak Microsoft przechytrzył spryciarzy

Metatron, 10 lutego 2007, 13:36

Kiedy w Internecie pojawiła się informacja o tym, że posiadacze gry Crackdown zostaną nagrodzeni możliwością wzięcia udziału w beta testach Halo 3, ludzie zaczęli kombinować, jak zdobyć zaproszenie, jednocześnie nie tracąc pieniędzy na inną grę. Szybko pojawił się pomysł, żeby zakupić Crackdowna, zdobyć dostęp do beta testów, a następnie odsprzedać grę na którymś z serwisów aukcyjnych.

Bullet Witch w złocie
Bullet Witch w złocie

Metatron, 10 lutego 2007, 12:23

Firma Atari ogłosiła, że zmierzająca na X360 gra Bullet Witch uzyskała status złoty, a co za tym idzie, już niedługo będzie można ją nabyć. W pierwszej kolejności swoją wersję dostaną Amerykanie. Stanie się to 27 lutego. Europejczycy, jak to zwykle bywa, będą musieli nieco poczekać – na szczęście niedługo, bo do 9 marca.

Zapowiedziano grę Battlestar Galactica
Zapowiedziano grę Battlestar Galactica

Metatron, 10 lutego 2007, 11:58

Firma Vivendi Games ogłosiła, że trwają pracę nad grą Battlestar Galactica bazującą na niezwykle popularnym serialu telewizyjnym pod tym samym tytułem. Produkcja powinna być udostępniona graczom jesienią tego roku. Planowane platformy to Xbox 360 i PC.