Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2007, 12:45

autor: Basza

FIFA Manager 2007: Extra Time w „złocie”

Zaledwie miesiąc temu pojawiły się pierwsze informacje na temat dodatku do gry FIFA Manager 2007, a już dziś okazuje się, że wszelkie prace nad tym rozszerzeniem zostały zakończone.

Zaledwie miesiąc temu pojawiły się pierwsze informacje na temat dodatku do gry FIFA Manager 2007, a już dziś okazuje się, że wszelkie prace nad tym rozszerzeniem zostały zakończone.

Informacja ta pojawiła się na niemieckiej stronie gry FIFA Manager 2007, która na terenie tego kraju nosi nazwę Fussball Manager 2007. W treści wiadomości zawarte są podziękowania dla beta-testerów, którzy szybko i sprawnie wychwycili większość błędów, a także planowany termin wydania FIFA Manager 2007: Extra Time - premiera ma się odbyć w ciągu najbliższych trzech tygodni. Co ciekawe, na angielskiej stronie tejże gry nie pojawiło się nic na temat ukończenia prac nad rozszerzeniem, a jedynie opublikowano na niej kilka nowych zrzutów ekranowych, prezentujących rozgrywkę w Extra Time.

FIFA Manager 2007: Extra Time w „złocie” - ilustracja #1

FIFA Manager 07: Extra Time wprowadzi kilka nowych dodatków do podstawowej gry. Pojawią się nowe stadiony m.in. Emirates Stadium, czy Allianz Arena, dodane zostaną nowe opcje w przerwie meczu, dzięki czemu będzie można poznać opinię każdego z zawodników. Możliwa stanie się także sprzedaż miejsc reklamowych na poszczególnych trybunach stadionu oraz pojawi się tryb osobistego menedżera poszczególnych zawodników.

Więcej informacji na temat gry FIFA Manager 07: Extra Time można znaleźć na łamach naszego serwisu. Extra Time będzie dystrybuowany za pomocą elektronicznego systemu sprzedaży EA Link, a jego zakup na terenie Wielkiej Brytanii wiązać się będzie z opłatą 9,95 GBP, czyli niecałe 60 zł.