Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2007, 14:24

autor: Metatron

Wygraj zaproszenie do beta testów gry S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Dla osób, które nadal nie wierzą, że gra S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chenobyl już niedługo trafi na półki sklepowe, serwis Eurogamer ma interesującą propozycję. Ogłoszono bowiem konkurs, w którym nagrodami będą kody do testów beta trybu multiplayer wspomnianej produkcji.

Dla osób, które nadal nie wierzą, że gra S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl już niedługo trafi na półki sklepowe, serwis Eurogamer ma interesującą propozycję. Ogłoszono bowiem konkurs, w którym nagrodami będą kody do testów beta trybu multiplayer wspomnianej produkcji.

Serwis ma do rozdania 100 kodów-zaproszeń do testów beta. Żeby mieć możliwość wzięcia udziału w losowaniu, wystarczy wejść pod ten adres, podać właściwą odpowiedź na pytanie „W którym kraju znajduje się Czarnobyl” i podać swój adres email.

Ostateczny termin nadsyłania odpowiedzi to 9 lutego. Warto zaznaczyć, że w przypadku, kiedy serwis otrzyma wiele zgłoszeń z tego samego adresu email, będą one ignorowane. W konkursie mogą brać jedynie osoby, które ukończyły szesnasty rok życia i zamieszkują w jednym z europejskich krajów.

Wygraj zaproszenie do beta testów gry S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl - ilustracja #1

Przypominamy, że gra S.T.A.L.K.E.R. będzie strzelaniną ukazaną w perspektywie pierwszej osoby. Niezwykle interesująco zapowiada się miejsce osadzenia akcji produkcji, którym będzie Strefa – obszar dwukrotnie skażony potężną dawką promieniowania, najpierw z awarii reaktora elektrowni w Czarnobylu, potem na skutek jakichś bliżej nie wyjaśnionych eksperymentów przeprowadzonych w okolicy. Pod wpływem wspomnianych zdarzeń ziemia zmieniła się nie do poznania, pojawiły się miejsca przeczące wszelkim prawom fizyki, a przebywające w tamtym regionie zwierzęta przekształciły się w potworne bestie.

Gra powinna zadebiutować już pod koniec marca bieżącego roku. Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy naszej encyklopedii.