Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 lutego 2007, 18:29

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Sims: Historie z życia wzięte

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „The Sims: Historie z życia wzięte” („The Sims: Life Stories”). Tekst ten w dość znacznym stopniu będzie różnił się od innych poradników do gier z tej serii, a to dlatego, iż do rozegrania mamy tym razem dwa gotowe scenariusze. W każdym ze scenariuszy do wykonania są ściśle określone zadania (questy), które będą pojawiały się w formie dokładnie opisanych celów.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „The Sims: Historie z życia wzięte” („The Sims: Life Stories”). Tekst ten w dość znacznym stopniu będzie różnił się od innych poradników do gier z tej serii, a to dlatego, iż do rozegrania mamy tym razem dwa gotowe scenariusze. W każdym ze scenariuszy do wykonania są ściśle określone zadania (questy), które będą pojawiały się w formie dokładnie opisanych celów. Każde z tych zleceń będę starał się bardzo szczegółowo omówić, tak aby można było przystąpić do rozwiązywania kolejnych problemów. Zadania nie są szczególnie skomplikowane, ale mimo wszystko radziłbym zapoznać się z zawartymi w tym poradniku opisami. [...] Jeśli chodzi o same scenariusze, przez znaczną część zabawy dysponujemy oczywiście bardzo dużą swobodą działania. Ja postarałem się skoncentrować w głównej mierze na wykonywaniu wspomnianych już wcześniej zadań. Życzę udanej gry!” - „Stranger”

The Sims: Historie z życia wzięte - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Sims: Historie z życia wzięte w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.