Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 stycznia 2007

Czym będzie FlatOut: Total Carnage?

eLKaeR, 31 stycznia 2007, 21:21

Jak dotąd obie części popularnej serii FlatOut, traktującej o widowiskowych (vide m.in. fizyczne aspekty zabawy) wyścigach samochodowych, poznali jedynie posiadacze PeCetów oraz powoli odchodzących do lamusa konsol PlayStation 2 i Xbox. W lipcu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się ogólnikowo o nadchodzącej ku platformie Xbox 360 grze pt. FlatOut: Total Carnage. Teraz znamy dodatkowe szczegóły.

Nowa oprawa graficzna i dodatek do gry Ultima Online już wkrótce

Metatron, 31 stycznia 2007, 21:08

Mythic Entertainment, należące do Electronic Arts studio developerskie pracujące nad rozbudową liczącej już niemal dziesięć lat gry MMO Ultima Online poinformowało, że od dawna oczekiwane modyfikacje są już na ukończeniu. Już wiosną każdy subskrybent wspomnianej produkcji będzie mógł za darmo pobrać uaktualnienie Kingdom Reborn.

.hack//G.U. Vol. 2//Reminisce zadebiutuje poza Japonią już za kilka miesięcy
.hack//G.U. Vol. 2//Reminisce zadebiutuje poza Japonią już za kilka miesięcy

eLKaeR, 31 stycznia 2007, 20:20

Poruszająca cybernetyczne wątki dalekowschodnia seria gier fabularnych, zatytułowana .hack, doczeka się w bieżącym roku kolejnej odsłony. Koncern Namco Bandai umieścił bowiem w swoim zachodnim planie wydawniczym pozycję, nazwaną .hack//G.U. Vol. 2//Reminisce i przeznaczoną dla stacjonarnej konsoli PlayStation 2.

Silnie związany z rodziną PlayStation cykl Ace Combat doczeka się kolejnej odsłony?

eLKaeR, 31 stycznia 2007, 19:55

Każdy, kto interesuje się zręcznościowymi grami lotniczymi, potrafi docenić wkład w ten temat korporacji Namco. Z tej dalekowschodniej stajni wychodzą kolejne części hitowego cyklu Ace Combat, silnie związanego z konsolami, należącymi do rodziny PlayStation. Właśnie został zarejestrowany w Japonii nowy znak towarowy, mogący wskazywać na następną odsłonę wspomnianej przebojowej serii.

StateShift ma europejskiego wydawcę
StateShift ma europejskiego wydawcę

eLKaeR, 31 stycznia 2007, 19:32

Entuzjastom takich serii jak Wipeout czy Rollcage będzie się podobać z pewnością gra wyścigowa, zatytułowana StateShift i przygotowywana wyłącznie z myślą o PlayStation Portable przez holenderską firmę Engine Software. Niderlandzkim developerom udało się właśnie po długich poszukiwaniach znaleźć europejskiego wydawcę dla swojego dzieła.

Niewielkie zamieszanie wokół terminu premiery Unreal Tournament 3
Niewielkie zamieszanie wokół terminu premiery Unreal Tournament 3

eLKaeR, 31 stycznia 2007, 19:19

Informując w ostatnich dniach opinię publiczną na temat zmiany tytułu gry Unreal Tournament 2007 na Unreal Tournament 3, korporacja Midway podała, że w czwartym kwartale Anno Domini 2007 gotowy produkt ujrzą posiadacze Pecetów i Xboxów 360, natomiast użytkownicy PlayStation 3 poczekają do roku następnego. Redakcja serwisu Computer and Video Games postanowiła zbadać sytuację.

Akcję promocyjną PS3 w Wielkiej Brytanii wspomogą artyści i projektanci mody

Louvette, 31 stycznia 2007, 17:47

Czasopismo Media Guardian informuje, że na start konsoli PlayStation 3 w Wielkiej Brytanii Sony szykuje dość niestandardową akcję marketingową.

Dodatek do The Guild 2 już za kilka miesięcy
Dodatek do The Guild 2 już za kilka miesięcy

Vercetti, 31 stycznia 2007, 17:10

Przed czterema tygodniami informowaliśmy Was o dużym prawdopodobieństwie powstawania add-onu do gry The Guild 2. Dzisiaj duet JoWood – Deep Silver potwierdził, że w laboratoriach studia 4Head Studios rzeczywiście powstaje rozszerzenie do jednej z ciekawszych strategii ubiegłego roku.

Godzilla: Unleashed w produkcji
Godzilla: Unleashed w produkcji

Vercetti, 31 stycznia 2007, 16:35

Przygody jednego z najpopularniejszych monstrów w historii japońskiej kinematografii niejednokrotnie gościły już na sklepowych półkach w postaci gier video. Koncern Atari postanowił, że już wkrótce ponownie pozwoli nam wcielić się w rolę wielkiego jaszczura rodem z Azji.

Saint's Row zostanie wydane na PS3

Jiker, 31 stycznia 2007, 15:10

Pierwsze informacje w sprawie ewentualnej konwersji gry Saint’s Row na konsolę PlayStation 3, zaprezentowane przez nas 15 stycznia, należało traktować w kategoriach plotki. Dzisiaj jednak uzyskały miano oficjalnych, co jest efektem potwierdzenia ich przez samego wydawcę, firmę THQ.

Arcade GameSTICK powstały dla Xboksa 360 trafił do sprzedaży
Arcade GameSTICK powstały dla Xboksa 360 trafił do sprzedaży

Jiker, 31 stycznia 2007, 14:54

Pod koniec listopada zeszłego roku poinformowaliśmy Was o fakcie rozpoczęcia przez firmę MadCatz, znaną z przyzwoitych akcesoriów powstających z myślą o różnorakich platformach, produkcji Arcade GameSTICKA przeznaczonego dla Xboksa 360. Niedawno trafił on do sprzedaży.

Rockstar Games odnosi się do plotek na temat konwersji GTA: Vice City Stories na konsolę PS2

Jiker, 31 stycznia 2007, 14:35

„Czy Rockstar Games już wkrótce zapowie Grand Theft Auto: Vice City Stories na PS2” – pytaliśmy tydzień temu. Dzisiaj znamy już nieco więcej informacji na ten temat. Nie wydaje się jednak, aby zadowoliły one fanów serii.

Wersja demonstracyjna Ghost Recon Advanced Warfighter 2 już dostępna na Xbox Live Marketplace

Jiker, 31 stycznia 2007, 13:43

Zapowiadana przez nas tydzień temu wersja demonstracyjna gry Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2 właśnie trafiła do oferty Xbox Live Marketplace. Plik mogą obecnie pobrać jedynie posiadacze Złotego abonamentu Xbox Live.

Firma SplitFish pragnie przywrócić wibracje padom Six Axis

Jiker, 31 stycznia 2007, 13:22

Firma SplitFish, znana nam z projektu GameWare DualFX (kontrolera przeznaczonego dla konsoli PS2, przypominającego Wiimote’a), twierdzi, że rozwiązała problem braku wibracji w padzie Six Axis, następcy Dual Shocka wyposażonego w sensor ruchu, będącego głównym kontrolerem konsoli PlayStation 3.

Sony udostępnia nową wersję firmware konsoli PSP i zapowiada kolejne dema

Jiker, 31 stycznia 2007, 11:50

Firma Sony poinformowała, że najnowsza aktualizacja firmware przenośnej konsoli PSP, oznaczona numerem 3.10, jest już dostępna. Odpowiedni plik można pobrać odwiedzając jedną z oficjalnych stron poświęconych PSP (m.in. europejską).

Kontynuacja Blazing Angels: Squadrons of WWII oficjalnie zapowiedziana
Kontynuacja Blazing Angels: Squadrons of WWII oficjalnie zapowiedziana

eLKaeR, 31 stycznia 2007, 11:23

Dwadzieścia dni czekaliśmy na oficjalne potwierdzenie zakulisowych doniesień, dotyczących drugiej części gry Blazing Angels: Squadrons of WWII. Teraz wiemy już na pewno, że sequel nosi podtytuł Secret Missions i przygotowywany jest z myślą o komputerach osobistych klasy PC oraz konsolach Xbox 360 przez korporację Ubisoft Entertainment.

NHL Eastside Hockey Manager 2007 załatany i ogłoszony ostatnią odsłoną serii

Jiker, 31 stycznia 2007, 11:21

Firma Sports Interactive poinformowała o opublikowaniu kolejnej łatki przeznaczonej dla gry NHL Eastside Hockey Manager 2007, jednego z najlepszych menedżerów hokejowych. Jednocześnie przekazała smutne wieści dla fanów serii.

Gra Mad Tracks pobrana 100 tysięcy razy - wkrótce na Xbox Live Arcade
Gra Mad Tracks pobrana 100 tysięcy razy - wkrótce na Xbox Live Arcade

Metatron, 31 stycznia 2007, 11:16

Firma Load Inc. poinformowała, że gra Mad Tracks dostępna w cyfrowej dystrybucji na stronie producenta pobrana została już ponad 100 000 razy. Wkrótce tytuł trafi również na Xbox Live Arcade.

Windows Vista już w sprzedaży
Windows Vista już w sprzedaży

Basza, 31 stycznia 2007, 11:12

Od wczoraj niemal na całym świecie można już nabyć nowy system operacyjny Windows Vista. Jego producent, firma Microsoft obiecuje, że najnowszy OS będzie dawał spore korzyści nie tylko graczom, ale również i producentom gier.

Europejska i amerykańska premiera gry Vanguard: Saga of Heroes
Europejska i amerykańska premiera gry Vanguard: Saga of Heroes

Metatron, 31 stycznia 2007, 10:51

Firmy Sony Online Entertainment oraz Sigil Games ogłosiły, że gra MMO Vanguard: Saga of Heroes jest już do nabycia zarówno w Ameryce, jak i Europie. Możną ją również pobrać za pośrednictwem strony www.station.com.

Gra Battlestations: Midway trafiła do amerykańskich sklepów
Gra Battlestations: Midway trafiła do amerykańskich sklepów

Metatron, 31 stycznia 2007, 10:33

Firma Eidos poinformowała, że gra Battlestations: Midway w wersji na komputery PC i konsole Xbox 360 trafiła już do amerykańskich sklepów. Europejscy gracze na premierę będą musieli poczekać do siódmego lutego.

Wersja demonstracyjna gry Crackdown bije rekordy popularności

Jiker, 31 stycznia 2007, 10:10

Koncern Microsoft poinformował, że wersja demonstracyjna gry Crackdown, udostępniona posiadaczom złotego abonamentu Xbox Live 23 stycznia, stała się jednym z najczęściej pobieranych plików tego typu w historii usługi XBL.

Poznaliśmy tytuły dziesięciu gier zmierzających na Xbox Live Arcade
Poznaliśmy tytuły dziesięciu gier zmierzających na Xbox Live Arcade

Metatron, 31 stycznia 2007, 10:08

Microsoft ogłosił listę dziesięciu gier, o które poszerzy się oferta usługi Xbox Live Arcade. Wśród nich znajdą się tak popularne tytuły jak Castlevania: Symhphony of the Night, Alien Hominid czy Worms. Miłośnic naprawdę starych gier będą mogli pograć w takie produkcje sprzed lat jak Paperboy i Root Beer Tapper.

Sprzedaż konsol firmy Sony i gier w ostatnim kwartale 2006 roku

Jiker, 31 stycznia 2007, 09:23

Koncern Sony zaprezentował najświeższe dane dotyczące światowej sprzedaży jego konsol oraz gier wydawanych z myślą o nich w trzecim kwartale 2007 roku fiskalnego (okres od października do końca grudnia 2006).

Druga część cyklu SiN Episodes odłożona na półkę ze względu na brak funduszy
Druga część cyklu SiN Episodes odłożona na półkę ze względu na brak funduszy

Krystian Smoszna, 31 stycznia 2007, 08:56

Na łamach serwisu Ritualistic pojawił się interesujący wywiad, w którym jeden z pracowników Ritual Entertainment – Richard „Levelord” Gray – komentuje ostatnie wydarzenia związane z przejęciem studia przez firmę MumboJumbo. Legendarny twórca poziomów do pierwszoosobowych strzelanin wypowiada się również na temat dalszych losów cyklu SiN Episodes.

Zaplanowano już przedpremierowe testy trybu multiplayer w Crysis
Zaplanowano już przedpremierowe testy trybu multiplayer w Crysis

eLKaeR, 31 stycznia 2007, 07:23

Ojcom Far Cry, czyli pracownikom niemieckiej firmy Crytek, uda się zapewne uczynić swój nowy produkt z gatunku FPS o nazwie Crysis jedną z najlepszych pecetowych pozycji bieżącego roku. Reprezentujący wspomniane studio Cevat Yerli ujawnił redakcji serwisu Computer and Video Games garść mocno ogólnikowych informacji, dotyczących przedpremierowych testów niniejszej gry.