Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 stycznia 2007

Zimowa promocja w sieci Empik

Redakcja GRYOnline.pl, 14 stycznia 2007, 14:59

Electronic Arts Polska i GRY-OnLine z przyjemnością informują o promocji tytułów z serii Classics i Platinum w sieci Empik, która ruszy już od najbliższego poniedziałku.

Analityk z Wedbush Morgan sceptyczny wobec grudniowego raportu NPD Group

Metatron, 14 stycznia 2007, 13:58

Michael Pachter z firmy analitycznej Wedbush Morgan poddał w wątpliwość wyniki raportu NPD Group dotyczącego grudniowej sprzedaży konsol i gier w Stanach Zjednoczonych. O raporcie pisaliśmy dwa dni temu, natomiast wczoraj prezentowaliśmy komentarze Nintendo, Microsoftu i Sony.

Crysis jednak na X360?

Metatron, 14 stycznia 2007, 13:20

Kilkakrotnie informowaliśmy was już o tym, że wyczekiwana przez wielu gra Crysis nie zostanie wydana na konsole nowej generacji, a jedynie na PC. Wygląda jednak na to, że posiadacze X360 nie powinni jeszcze tracić nadziei.

Ponad milion egzemlarzy Lost Planet w europejskich i amerykańskich sklepach
Ponad milion egzemlarzy Lost Planet w europejskich i amerykańskich sklepach

Metatron, 14 stycznia 2007, 12:49

Capcom, wydawca i producent przeznaczonej na X360 gry Lost Planet: Extreme Condition, która przed dwoma dniami zadebiutowała na rynku europejskim i amerykańskim, początkowo zamierzał dostarczyć w dniu premiery 740 tysięcy egzemplarzy. Widząc jednak, jaką popularnością cieszyło się udostępnione w usłudze Xbox Live demo gry, japońska firma zdecydowała się znacznie przekroczyć tę liczbę.

Dreamfall: The Longest Journey przez Steam
Dreamfall: The Longest Journey przez Steam

eLKaeR, 14 stycznia 2007, 10:55

Są zapewne jeszcze tacy fani gier przygodowych, którzy nie mieli okazji zagrać w Dreamfall: The Longest Journey. Za sprawą firmy Cenega Poland ta znakomita pozycja udostępniona została w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Jeśli jednak ktoś chciałby zagrać w edycję angielską bez szukania w sklepach, to ludzie z Funcom mają ciekawą ofertę, przygotowaną wspólnie z Valve Software.

Half-Life 2: Orange, Guitar Hero: '80s Edition, Kingdom Hearts II: Final Mix i nie tylko

eLKaeR, 14 stycznia 2007, 10:44

Rok 2007 trwa już od dwóch tygodni, a redakcja magazynu Electronic Gaming Monthly postanowiła w nowym numerze tego periodyku przedstawić kilka konsolowych pozycji, które powinny wstrząsnąć rynkiem w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. W niniejszym gronie znajdują się zarówno gry już wcześniej zapowiedziane, jak i produkty dotąd nie wzmiankowane.

Co z europejską premierą PlayStation 3?

eLKaeR, 14 stycznia 2007, 10:32

PlayStation 3 trzeba nadal prywatnie importować do Europy np. z Japonii lub Stanów Zjednoczonych. Według dotychczasowego stanowiska korporacji Sony, niniejsza konsola zadebiutuje na Starym Kontynencie w marcu 2007 roku, a źródła zakulisowe wspominają o premierze w znacznie późniejszym terminie. Najprawdopodobniej pod koniec bieżącego miesiąca poznamy aktualne oficjalne stanowisko.