Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 stycznia 2007

Prezes Treasure o najbliższych planach firmy

Jiker, 7 stycznia 2007, 16:57

Treasure jest uważane przez osoby, będące miłośnikami klasycznych strzelanin, za jednego z najpopularniejszych developerów. Studio mające w swym dorobku takie pozycje, jak Radiant Silvergun, Guardian Heroes, Bangai-O, Ikaruga oraz Gradius V pracuje od pewnego czasu nad swoimi pierwszymi pozycjami przeznaczonymi dla konsol nowej generacji.

Gry wymagające aktywności fizycznej antidotum na otyłość?

Jiker, 7 stycznia 2007, 14:50

Otyłość jest jednym z największych problemów krajów wysoko rozwiniętych. Starano się jej zaradzić na wiele sposobów, lecz większość z nich okazała się być niedoskonała. Być może warto spróbować czegoś zupełnie nowego – przekonać młodych ludzi do gier, wymagających od nich aktywności fizycznej?

Hideo Kojima nie jest przekonany do technologii High Definition

Jiker, 7 stycznia 2007, 12:21

Hideo Kojima to bez wątpienia postać wielka, mająca swoje, czasami kontrowersyjne zdanie na każdy niemal temat. W ostatniej rozmowie z dziennikarzami magazynu GamePro wyznał, że nie interesuje go pogoń związana z całym systemem rozwoju technologii HD.

Dalsze szczegóły na temat Subversion
Dalsze szczegóły na temat Subversion

eLKaeR, 7 stycznia 2007, 10:55

Po pierwszych doniesieniach na temat nowego projektu studia Introversion Software, pochodzących z końca ubiegłego roku, mamy dla Szanownych Czytelników kolejną garść informacji. Przy okazji możemy pokazać świeże obrazki, zapowiadające ów produkt o nazwie Subversion, a także podać odnośnik do krótkiego filmu promocyjnego.

Jun Takeuchi o sequelu Lost Planet: Extreme Condition

eLKaeR, 7 stycznia 2007, 10:44

Jeszcze tylko pięć dni, aby posiadacze konsol Xbox 360 z Ameryki Północnej i Europy wreszcie dostali w swoje ręce długo oczekiwaną grę akcji pt. Lost Planet: Extreme Condition. Ten wielki hit ma szansę na otrzymanie kontynuacji, o czym pisaliśmy już pod koniec listopada ubiegłego roku. Teraz powracamy do tematu, ponieważ mamy świeże doniesienia w owej sprawie.

Schedę po E3 spróbują przejąć w bieżącym roku targi E for All
Schedę po E3 spróbują przejąć w bieżącym roku targi E for All

eLKaeR, 7 stycznia 2007, 10:32

Targów E3 (Electronic Entertainment Expo) w tradycyjnej formie już nie będzie. Schedę po nich bez wątpienia chcą przejąć organizatorzy imprezy, która nosiła dotychczas roboczą nazwę GamePro Expo. Teraz ujawniono, że całe przedsięwzięcie zostało oficjalnie ochrzczone przez promującą je korporację IDG (International Data Group) mianem E for All (Entertainment for All Expo).