Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl styczeń 2007

Dodatki do Gothic 3 i The Guild 2 w drodze!
Dodatki do Gothic 3 i The Guild 2 w drodze!

Krystian Smoszna, 2 stycznia 2007, 09:31

Pod koniec października ubiegłego roku opublikowaliśmy wiadomość, w której poinformowaliśmy Was o planach stworzenia pierwszego dodatku do trzeciej odsłony cyklu Gothic. Chociaż rozszerzenie do tej pory nie zostało oficjalnie zapowiedziane, możemy być stuprocentowo pewni, że takowe powstanie.

Najbardziej oczekiwany mod do gry Far Cry jest już dostępny
Najbardziej oczekiwany mod do gry Far Cry jest już dostępny

Krystian Smoszna, 5 stycznia 2007, 07:23

Rok, siedem miesięcy i cztery dni – tyle czasu potrzebowali ludzie z amatorskiej grupy MattoMedia, aby zakończyć pracę nad najbardziej oczekiwaną przez fanów modyfikacją do gry Far Cry. Nowe przygody Jacka Carvera są już dostępne w sieci od kilku dni.

nVidia ujawnia ceny kart z serii GeForce 8600

Vercetti, 15 stycznia 2007, 15:20

Nie da się ukryć, że najbliższy rok będzie okresem, w którym ci z graczy, którzy będą chcieli nadążyć za wizualnym rozwojem nowych tytułów, zostaną zmuszeni do przesiadki ze swoich starych kart (obsługujących biblioteki DirectX 9.0) na sprzęt zgodny ze standardami DirectX 10. Nietrudno się domyślić, że inwestycja ta będzie się wiązać z dużymi kosztami.

Produkcja gry Fallout 3 ruszyła pełną parą
Produkcja gry Fallout 3 ruszyła pełną parą

Krystian Smoszna, 11 stycznia 2007, 08:02

W najnowszym numerze czasopisma Official Xbox Magazine, oprócz wieści o kolejnym dodatku do The Elder Scrolls IV: Oblivion, znajdują się również informacje o innej grze produkowanej przez firmę Bethesda Softworks – Fallout 3. Wiadomości są co prawda skąpe, ale dają pewien pogląd na kwestię premiery programu, która raczej szybko nie nastąpi.

Królik Bugs i inni na platformie Xbox 360 i Wii, a być może także na PlayStation 2
Królik Bugs i inni na platformie Xbox 360 i Wii, a być może także na PlayStation 2

eLKaeR, 24 stycznia 2007, 09:09

Kreskówki spod znaku Looney Tunes, zwane w Polsce Zwariowanymi Melodiami, od kilkudziesięciu lat bawią zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Już wkrótce popularni animowani bohaterowie z Królikiem Bugsem na czele powrócą do świata elektronicznej rozrywki za sprawą gry o nazwie Looney Tunes: Acme Arsenal.

Wiedźmin platformówką 2D
Wiedźmin platformówką 2D

Vercetti, 25 stycznia 2007, 14:30

Do premiery polskiego przedstawiciela gatunku cRPG, gry o nazwie The Witcher jest jeszcze dosyć daleko, ale producent dzieła, CD Projekt Red Studio dba o to, by entuzjaści prozy Andrzeja Sapkowskiego mieli o czym dyskutować. Warszawski team developerski ujawnił dziś, że już wkrótce Wiedźmin objawi się swym fanom jako… platformówka 2D.

Europejska premiera PS3 oficjalnie - 23 marca 2007 roku, 2399 PLN!

Jiker, 25 stycznia 2007, 09:11

Koniec spekulacji. Sony Computer Entertainment Europe przedstawiło oficjalną datę premiery oraz cenę konsoli PlayStation 3. Europejczycy będą mogli ją nabyć począwszy od 23 marca 2007 roku za równowartość 599 Euro (ok. 2300 PLN). Nieco więcej zapłacą mieszkańcy Wielkiej Brytanii – cena dla ich kraju, związana z wyższymi podatkami, ustalona została na poziomie 425 funtów.

Jedenasta gra z cyklu Need for Speed w produkcji
Jedenasta gra z cyklu Need for Speed w produkcji

Krystian Smoszna, 2 stycznia 2007, 08:56

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jeszcze w tym miesiącu koncern Electronic Arts oficjalnie zapowie nową, jedenastą już grę z cyklu Need for Speed – twierdzą redaktorzy czeskiego serwisu internetowego NFSGame.net.

Myśli nieprzemyślane - O inteligencji pecetowca
Myśli nieprzemyślane - O inteligencji pecetowca

Redakcja GRYOnline.pl, 12 stycznia 2007, 17:23

Pamiętacie scenę z pierwszego Matriksa, w której agent Smith przesłuchuje Morfeusza? A pamiętacie, jakie ta manifestacja sztucznej inteligencji miała spostrzeżenia – genialnie przewrotne – w kontekście klasyfikacji ludzkiego gatunku?

The Sims Stories - czyli The Sims w nieco sfabularyzowanej formie
The Sims Stories - czyli The Sims w nieco sfabularyzowanej formie

Łosiu, 2 stycznia 2007, 09:50

Pierwszy dzień newsowania w nowym, 2007 roku przynosi nam znakomite nowiny dla wszystkich miłośników serii The Sims. A tych, jak wiemy nie brakuje. Koncern EA oficjalnie donosi, iż rozbudowuje tę markę o całkiem nową linię produktów o wspólnym tytule The Sims Stories.

Poradnik: Need for Speed Carbon

Redakcja GRYOnline.pl, 5 stycznia 2007, 21:04

Witam w poradniku do najnowszej części kultowej serii NFS. Carbon, jaki jest, każdy widzi – niektórzy go ubóstwiają, inni krytykują, ale wszyscy jak jeden zagrywają się w niego. Jest w co, bo wbrew pozorom gra jest naprawdę rozbudowana i zwłaszcza mniej doświadczonym kierowcom może nastręczać trudności.

Kanadyjski wynalazca stworzył zbroję inspirowaną serią Halo
Kanadyjski wynalazca stworzył zbroję inspirowaną serią Halo

Krystian Smoszna, 16 stycznia 2007, 11:12

Czy zbroja zaprojektowana dla potrzeb gry komputerowej może okazać się użyteczna w rzeczywistości? Kanadyjski wynalazca Troy Hurtubise próbuje udowodnić, że tak. Inspirując się słynną serią Halo, ów jegomość stworzył futurystyczny kombinezon, który jego zdaniem, mógłby przydać się żołnierzom stacjonującym w Iraku oraz w Afganistanie.

Ogłoszono grę B.A.S.E. - symulator ekstremalnych skoków spadochronowych
Ogłoszono grę B.A.S.E. - symulator ekstremalnych skoków spadochronowych

Metatron, 23 stycznia 2007, 12:17

Rosyjski developer Digital Dimension Developmment szykuje grę o niecodziennej tematyce. Produkcja zatytułowana B.A.S.E., która ma ukazać się w pierwszym kwartale tego roku na komputery PC, będzie symulatorem skoków spadochronowych wykonywanych ze stojących na ziemi obiektów.

Zimowa promocja w sieci Empik

Redakcja GRYOnline.pl, 14 stycznia 2007, 14:59

Electronic Arts Polska i GRY-OnLine z przyjemnością informują o promocji tytułów z serii Classics i Platinum w sieci Empik, która ruszy już od najbliższego poniedziałku.

UEFA Champions League 2006-2007 w produkcji
UEFA Champions League 2006-2007 w produkcji

Vercetti, 12 stycznia 2007, 16:55

Choć ostatnie dzieło kanadyjskiego oddziału Electronic Arts, FIFA 07 nadal doskonale radzi sobie we wszelakich statystykach sprzedaży, jej twórcy myślą już nad rozwinięciem najpopularniejszej (obok Pro Evolution Soccer) serii piłkarskiej na naszym globie. Panowie zza Oceanu, chcąc podtrzymać dobrą passę finansową swego koncernu, zaanonsowali dzisiaj grę UEFA Champions League 2006-2007

Hellgate: London jest grą MMO!
Hellgate: London jest grą MMO!

Krystian Smoszna, 10 stycznia 2007, 09:57

Wczoraj na łamach magazynu Shacknews pojawiły się bardzo zaskakujące informacje dotyczące programu Hellgate: London. Redaktorom serwisu udało się dowiedzieć, że tryb multiplayer w debiutanckiej produkcji firmy Flagship Studios będzie de facto grą MMO, której użytkowanie pociągnie za sobą konieczność opłacania comiesięcznego abonamentu!

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent - gra za friko!
Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent - gra za friko!

Solnica, 11 stycznia 2007, 12:48

Splinter Cell: Double Agent w polskiej wersji językowej – ta oto gra może już wkrótce stać się waszą własnością! Warunkiem koniecznym, do tego, aby przesyłka z nagrodą wylądowała właśnie w waszej skrzynce pocztowej, jest wzięcie udziału w naszym tegotygodniowym konkursie z serii „gra za friko”.

Infernal w lutym, demo w drodze?
Infernal w lutym, demo w drodze?

Krystian Smoszna, 26 stycznia 2007, 08:16

Firma Playlogic nie kwapi się do ogłoszenia dokładnej daty premiery gry Infernal, ograniczając się jedynie do stwierdzenia, że produkt warszawskiego studia Metropolis Software zadebiutuje w pierwszym kwartale bieżącego roku. Mimo to możemy podejrzewać, że ta bardzo obiecująca strzelanina pojawi się w sklepach pod koniec przyszłego miesiąca.

Dzień z Lost Planet: Extreme Condition na GRY-OnLine!
Dzień z Lost Planet: Extreme Condition na GRY-OnLine!

Łukasz Malik, 12 stycznia 2007, 12:50

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami najnowsza gra Capcomu dedykowana konsoli Xbox 360 – Lost Planet Extreme Condition trafiła na półki sklepowe w Europie i USA. O dystrybucję w naszym kraju zadbała firma Electronic Arts Polska.

Poradnik: Anno 1701

Redakcja GRYOnline.pl, 2 stycznia 2007, 18:27

Ahoj zapite mordy! Niechaj dunder Was świśnie, a zardzewiała kotwica poharata! Morskich podróży wam się zachciało? Portowych panienek? Straszliwych stworów i nieznanych lądów? Widzę dobrze, o czym marzycie!