Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CI Games Press Release" 16 stycznia 2007, 11:32

Code of Honor: Francuska Legia Cudzoziemska - premiera w lutym

City Interactive z ogromną przyjemnością informuje, że już w lutym planuje premierę gry Code of Honor: Francuska Legia Cudzoziemska.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Code of Honor: Francuska Legia Cudzoziemska - premiera w lutym - ilustracja #1City Interactive z ogromną przyjemnością informuje, że już w lutym planuje premierę gry Code of Honor: Francuska Legia Cudzoziemska.

Code of Honor pozwala graczowi wcielić się w rolę żołnierza Francuskiej Legii Cudzoziemskiej. Kampania oparta jest na ostatniej, głośnej operacji Legii: stłumieniu wojny domowej na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Misje składające się na tę kampanię odbywają się na autentycznych polach bitew, starannie odtworzonych ze zdjęć satelitarnych i obfitujących w realistyczne krajobrazy oraz roślinność.

Code of Honor: Francuska Legia Cudzoziemska - premiera w lutym - ilustracja #2Gra Code of Honor zapewnia niezwykle realistyczne doznania. Znajdziemy tam znakomite efekty dźwiękowe i wizualne, postaci drugoplanowe mówiące w swoich ojczystych językach, autentyczne mundury, uzbrojenie i ekwipunek Legii Cudzoziemskiej skrupulatnie odwzorowane, co do najmniejszego detalu. W Code of Honor musisz poradzić sobie z wieloma wrogami, których trzeba wyeliminować na ekstremalnie niebezpiecznych polach bitwy.

Cechy Code of Honor:

  • Pełna kampania dla jednego gracza odbywająca się w autentycznych plenerach Wybrzeża Kości Słoniowej
  • Odwzorowane z wielką precyzją mundury, uzbrojenie i ekwipunek Legii Cudzoziemskiej, między innymi karabin szturmowy FAMAS, karabin snajperski FR F2, wyrzutnia rakiet LRAC, pistolet HK USP, helikoptery Aérospatiale Puma i Gazelle oraz naziemne pojazdy bojowe AMX 10RC i VAB
  • Pola bitew odtworzone ze zdjęć satelitarnych, wraz z animowaną roślinnością oraz wspaniałymi efektami dźwiękowymi i wizualnymi
  • Szybka i pełna akcji rozgrywka ukazana z perspektywy pierwszej osoby
  • Nowatorski, wyjątkowy temat osadzony w realiach słynnej na całym świecie armii.