Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 stycznia 2007

Sequel Dragon Ball Z: Shin Budokai dla posiadaczy PSP i NDS?

eLKaeR, 6 stycznia 2007, 13:55

Na konsolach stacjonarnych (PlayStation 2 i Wii) gra się ostatnio w Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2, natomiast na przenośnej platformie PlayStation Portable działa Dragon Ball Z: Shin Budokai. Obie pozycje stanowią efektowne bijatyki, oparte na popularnym cyklu komiksów i filmów animowanych, a ta ostatnia już wkrótce powinna doczekać się kontynuacji.

Zephyr - nowa wersja Xboksa 360?
Zephyr - nowa wersja Xboksa 360?

Jiker, 6 stycznia 2007, 13:25

Wygląda na to, że ewentualne wprowadzenie na rynek nowej wersji Xboksa 360 nie pociągnie za sobą jedynie zmiany w kwestii procesora, o czym informowaliśmy w zeszłym roku. Serwis engadget.com wszedł bowiem w posiadanie szalenie interesujących informacji na temat nowej wersji konsoli Microsoftu, noszącej kodową nazwę Zephyr.

Doom po raz kolejny na platformie X360?

eLKaeR, 6 stycznia 2007, 13:23

Z klasyką wirtualnych strzelanin, czyli grą pt. Doom, posiadacze konsoli Xbox 360 mają do czynienia już od kilku miesięcy. Udostępniona w ramach systemu Xbox Live Arcade wersja to właściwie The Ultimate Doom, czyli ostateczna inkarnacja pierwszej części "Zagłady" (dodano m.in. epizod o nazwie Thy Flesh Consumed). Wygląda jednak na to, że użytkowników X360 czeka jeszcze Final Doom.

LucasArts rezygnuje z Traxion

eLKaeR, 6 stycznia 2007, 12:44

Korporacja LucasArts miała szansę chwycić za serca i kieszenie posiadaczy kieszonkowej konsoli PlayStation Portable przy pomocy nowatorskiej gry muzycznej pt. Traxion. Niestety ludzie George'a Lucasa postanowili właśnie całkowicie odciąć się od tego obiecującego projektu brytyjskiej firmy Kuju Entertainment.

Czy posiadacze Xboksa 360 otrzymają wzbogaconą wersję Guitar Hero II?
Czy posiadacze Xboksa 360 otrzymają wzbogaconą wersję Guitar Hero II?

Jiker, 6 stycznia 2007, 12:17

Firma RedOctane, wydawca gier z serii Guitar Hero, przedstawiła pierwsze zdjęcia, ukazujące nam okładkę oraz pudełko (a raczej pudło), w którym przechowywane będzie Guitar Hero II przeznaczone dla konsoli Xbox 360.

Gripshift i Jumping Flash już na PlayStation Store
Gripshift i Jumping Flash już na PlayStation Store

Jiker, 6 stycznia 2007, 11:51

Serwis internetowy 1UP donosi, że firma Sony przeprowadziła kolejną aktualizację amerykańskiej wersji sieciowego PlayStation Store – usługi dostępnej dla posiadaczy PS3. Do sprzedaży trafiły tym razem dwie pozycje, z których pierwsza przeznaczona jest dla najnowszej stacjonarnej konsoli japońskiego giganta, drugą natomiast, pierwotnie wydaną na PSXa, od wczoraj można uruchomić na przenośnym PSP.