Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 stycznia 2007

Wielka trójka komentuje grudniowe wyniki sprzedaży konsol i gier w USA

Metatron, 13 stycznia 2007, 15:58

Sporządzony przez firmę NPD Group raport dotyczący wyników sprzedaży konsol i gier w Stanach Zjednoczonych w grudniu 2006 roku, o którym pisaliśmy wczoraj, sprowokował Nintendo, Microsoft i Sony do wygłoszenia odpowiednich komentarzy. Co ciekawe, każdy z trzech producentów utrzymuje, że wyniki wskazują właśnie na jego zwycięstwo.

Kolejne opóźnienie SunAge
Kolejne opóźnienie SunAge

eLKaeR, 13 stycznia 2007, 12:55

Na temat futurystycznej gry strategicznej o nazwie SunAge, przypominającej słynnego Starcrafta, pisaliśmy już trzykrotnie. Dwa razy nasze informacje dotyczyły odsunięcia daty premiery tego produktu studia vertex4 w przyszłość. Teraz również przynosimy Wam wieści, związane z opóźnieniem nadejścia "Wieku Słońca".

Microsoft przejmuje Capcom? Resident Evil 5 nie dla posiadaczy PlayStation 3?

eLKaeR, 13 stycznia 2007, 12:32

Wczorajszy dzień redakcja GRY-OnLine postawiła pod znakiem Lost Planet: Extreme Condition, publikując w chwili polskiej premiery tej pozycji recenzję i obszerny poradnik, wzbogacony sekwencjami filmowymi. Niniejsze dzieło firmy Capcom przeznaczone jest wyłącznie dla konsoli Xbox 360. Być może w przyszłości gry z tej japońskiej stajni trafiać będą tylko na platformy, sygnowane przez Microsoft.

Żywe trupy zaatakują w Left 4 Dead
Żywe trupy zaatakują w Left 4 Dead

eLKaeR, 13 stycznia 2007, 11:55

O nadchodzącej grze, tworzonej przez autorów Counter-Strike: Condition Zero, słyszeliśmy już w marcu ubiegłego roku. Przed niespełna dwoma miesiącami dowiedzieliśmy się, że nadchodzące pecetowe dzieło firmy Turtle Rock Studios nosi nazwę Left 4 Dead. Natomiast dziś możemy wreszcie przedstawić Szanownym Czytelnikom szczegółowe informacje tekstowo-graficzne na niniejszy temat.

Sprzedaż Gears of War przekracza 3 miliony
Sprzedaż Gears of War przekracza 3 miliony

Metatron, 13 stycznia 2007, 11:32

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że wskaźnik sprzedaży flagowej, znakomitej gry na konsolę Xbox 360, Gears of War, wkrótce przekroczy 3 miliony. Obecnie, w dziesięć tygodni po premierze, przewidywania te stały się faktem.

Guitar Hero 2 w wersji na X360 jednak z gitarą bezprzewodową?
Guitar Hero 2 w wersji na X360 jednak z gitarą bezprzewodową?

Metatron, 13 stycznia 2007, 10:53

W listopadzie informowaliśmy was o tym, że gra Guitar Hero II w wersji na konsolę Xbox 360, w przeciwieństwie do odsłony na PlayStation 2, nie będzie posiadać bezprzewodowej gitary. Jak tłumaczyli przedstawiciele wydawcy gry, firmy RedOctane, Microsoft nie pozwala niezależnym producentom na tworzenie bezprzewodowych kontrolerów do gier wydanych na jego konsolę.