Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 stycznia 2007

Pracownik Namco Bandai o możliwości przeniesienia gry Hellgate London na konsolę Xbox 360

Jiker, 21 stycznia 2007, 15:57

Ciekawe informacje napłynęły z obozu Namco Bandai, współpracującego z Electronic Arts przy wydaniu długo oczekiwanej gry Hellgate: London. Zach Karlsson, nowy kierownik ds. rozwoju japońskiej firmy, ujawnił bowiem w rozmowie z redaktorem serwisu Next Generation, że istnieją pewne szanse na dokonanie konwersji wspomnianej wyżej pozycji na konsolę Xbox 360.

Tenchu Z zostanie wydane poza granicami Japonii
Tenchu Z zostanie wydane poza granicami Japonii

Jiker, 21 stycznia 2007, 15:12

Serwis IGN poinformował, że koncern Microsoft został wydawcą gry Tenchu Z na terenie Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo niestety czy będzie się to wiązać z wprowadzeniem tejże pozycji także na rynek europejski.

Sprzedaż gier oraz konsol w Japonii (7-14 stycznia)

Jiker, 21 stycznia 2007, 14:40

Okres poświąteczny zawsze wiązał się ze spadkiem sprzedaży konsol oraz gier. Nie inaczej jest w tym roku – zależność ta zauważalna jest w Europie, Stanach Zjednoczonych, a także Japonii. Sytuację na ostatnim z wymienionych rynków chcielibyśmy omówić właśnie w tym momencie.

Codemasters wskrzesi grę Emergency Mayhem

Krystian Smoszna, 21 stycznia 2007, 12:03

W najnowszym numerze czasopisma Official PlayStation Magazine pojawiły się interesujące wieści dotyczące projektu Emergency Mayhem, który kilka lat temu został anulowany przez podupadającą wówczas firmę Acclaim Entertainment. Według redaktorów magazynu, za wskrzeszenie tej gry wzięli się ludzie z Codemasters.

Fatal Inertia i Bladestorm: The Hundred Years' War opóźnione również w USA
Fatal Inertia i Bladestorm: The Hundred Years' War opóźnione również w USA

Krystian Smoszna, 21 stycznia 2007, 11:00

Nie tylko Europejczycy będą musieli poczekać na premiery gier Fatal Inertia oraz Bladestorm: The Hundred Years’ War, przygotowywanych z myślą o konsolach nowej generacji – PlayStation 3 oraz Xbox 360. Firma KOEI Corporation opublikowała w piątek oficjalne oświadczenie prasowe, z którego wynika, że opóźnienie w wydaniu wspomnianych wyżej tytułów dotyczy również amerykańskiego rynku.