Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 stycznia 2007

Anglojęzyczne demo gry Silverfall już jutro
Anglojęzyczne demo gry Silverfall już jutro

Metatron, 28 stycznia 2007, 15:36

Silverfall to osadzona w świecie fantasy gra cRPG wyprodukowana przez francuskie studio Kyiv’s Games na zlecenie firmy Monte Cristo. Pierwotnie planowana data premiery angielskiej wersji tytułu przypadała na jesień minionego roku, ale jak was już informowaliśmy, została przeniesiona na przełom lutego i marca. A jednak już jutro fani RPG będą mogli przetestować jej demo.

Nowe informacje na temat daty premiery gry Forza Motorsport 2
Nowe informacje na temat daty premiery gry Forza Motorsport 2

eLKaeR, 28 stycznia 2007, 13:44

Miłośnicy wyścigów samochodowych na najwyższym poziomie, wyposażeni w konsole Xbox 360, niecierpliwie czekają pewnikiem na premierę sequela hitowej gry pt. Forza Motorsport. Według informacji z ubiegłego miesiąca, polski debiut całkowicie zlokalizowanej językowo wersji "dwójki" nastąpić ma w czerwcu bieżącego roku. Tymczasem premiera edycji amerykańskiej nastąpi jeszcze szybciej.

Scarface także w wersji Wii
Scarface także w wersji Wii

eLKaeR, 28 stycznia 2007, 12:12

Z gry Scarface: The World is Yours (Scarface: Człowiek z Blizną), powstałej na kanwie kultowego filmu z Alem Pacino w roli głównej, cieszą się jak na razie posiadacze PeCetów oraz konsol PlayStation 2 i Xbox. Najnowszy numer brytyjskiego magazynu NGamer zawiera zapowiedź konwersji owego produktu, przygotowywanej z myślą o platformie Wii.

Capcom podważa zasady przyznawania "Oscarów" branży gier

Metatron, 28 stycznia 2007, 11:30

Ostatnio ogłoszona lista nominacji do tegorocznej edycji nagród AIAS, będących w pewnym sensie dla branży gier tym, czym Oscary są dla filmowców, wzbudziła sporo kontrowersji. Swoje niezadowolenie wyraził Capcom, którego dwie cenione przez krytyków i fanów produkcje, Okami i Dead Rising, nie znalazły się wśród nominowanych. Firma uznała za niesprawiedliwe fakt, że aby wygrać, trzeba zapłacić.

eBay planuje likwidację handlu przedmiotami z gier MMO

Metatron, 28 stycznia 2007, 11:07

Najpopularniejszy na świecie serwis aukcyjny eBay planuje zlikwidować wszystkie aukcje, w których handluje się przedmiotami z gier MMO. Dotyczyć to będzie zarówno waluty i wyposażenia, jak i kont oraz stworzonych przez graczy postaci.

Czy obecny w Sieci miniaturowy obrazek to nowy screenshot z Duke Nukem Forever?
Czy obecny w Sieci miniaturowy obrazek to nowy screenshot z Duke Nukem Forever?

eLKaeR, 28 stycznia 2007, 09:55

Świeżych zrzutów ekranowych z nadchodzącej gry Duke Nukem Forever nie widzieliśmy już od ponad siedmiu lat. Tymczasem dziś mamy dla Szanownych Czytelników dość zaskakującą informację, ponieważ na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynął właśnie obrazek, elektryzujący gros entuzjastów elektronicznej rozrywki.