Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2007, 12:49

autor: Metatron

Ponad milion egzemlarzy Lost Planet w europejskich i amerykańskich sklepach

Capcom, wydawca i producent przeznaczonej na X360 gry Lost Planet: Extreme Condition, która przed dwoma dniami zadebiutowała na rynku europejskim i amerykańskim, początkowo zamierzał dostarczyć w dniu premiery 740 tysięcy egzemplarzy. Widząc jednak, jaką popularnością cieszyło się udostępnione w usłudze Xbox Live demo gry, japońska firma zdecydowała się znacznie przekroczyć tę liczbę.

Capcom, wydawca i producent przeznaczonej na X360 gry Lost Planet: Extreme Condition, która przed dwoma dniami zadebiutowała na rynku europejskim i amerykańskim, początkowo zamierzał dostarczyć w dniu premiery 740 tysięcy egzemplarzy. Widząc jednak, jaką popularnością cieszyło się udostępnione w usłudze Xbox Live demo gry, japońska firma zdecydowała się znacznie przekroczyć tę liczbę i 12 stycznia na europejskich i amerykańskich półkach sklepowych pojawiło się w sumie ponad milion egzemplarzy wspomnianego tytułu.

Ponad milion egzemlarzy Lost Planet w europejskich i amerykańskich sklepach - ilustracja #1

Biorąc pod uwagę bardzo dobre (choć nie entuzjastyczne) recenzje, jakie zbiera Lost Planet: Extreme Condition, całkiem prawdopodobne jest, że wszystkie egzemplarze gry znajdą swoich nabywców, nie wiadomo tylko, w jakim czasie to nastąpi.