Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2007, 10:08

autor: Metatron

Poznaliśmy tytuły dziesięciu gier zmierzających na Xbox Live Arcade

Microsoft ogłosił listę dziesięciu gier, o które poszerzy się oferta usługi Xbox Live Arcade. Wśród nich znajdą się tak popularne tytuły jak Castlevania: Symhphony of the Night, Alien Hominid czy Worms. Miłośnic naprawdę starych gier będą mogli pograć w takie produkcje sprzed lat jak Paperboy i Root Beer Tapper.

Microsoft ogłosił listę dziesięciu gier, o które poszerzona zostanie oferta usługi Xbox Live Arcade. Wśród nich znajdą się tak popularne tytuły jak Castlevania: Symhphony of the Night, Alien Hominid czy Worms. Miłośnic naprawdę starych gier będą mogli pograć w takie produkcje sprzed lat jak Paperboy i Root Beer Tapper.

Poniżej prezentujemy spis wszystkich zapowiedzianych pozycji. Niestety nie ujawniono dokładnych danych odnośnie terminów, w których poszczególne gry trafią na XBLA.

3D Ultra Minigolf Adventures – stworzony przez Wanako Games symulator mini golfa. Przed graczami 36 dołków, każdy w innym, ciekawym i niestandardowym otoczeniu (np. Dziki Zachód, Kosmos).

 

Poznaliśmy tytuły dziesięciu gier zmierzających na Xbox Live Arcade - ilustracja #1

 

Alien Hominid HD – przystosowana do telewizorów HD wersja popularnej strzelaniny ze studia Behemoth.

Poznaliśmy tytuły dziesięciu gier zmierzających na Xbox Live Arcade - ilustracja #2

Band of Bugs – stworzona przez NinjaBee gra strategiczna o zasadach na tyle prostych, by nie zniechęcały początkujących graczy, a jednocześnie na tyle rozbudowanych, by fani taktycznych rozgrywek mogli znaleźć w niej coś dla siebie. Do produkcji dołączony zostanie edytor poziomów, którymi będzie można dzielić się ze znajomymi za pośrednictwem Xbox Live.

Poznaliśmy tytuły dziesięciu gier zmierzających na Xbox Live Arcade - ilustracja #3

Castlevania: Symhony of the Night – to legendarna już gra od Konami. Pojawienie się tego tytułu na XBLA jest wyjątkowe z dwóch powodów. Po pierwsze przekroczy on ustalony przez Microsoft limit 50 MB na gry zamieszczane w serwisie, po drugie będzie to pierwsza gra z platformy PlayStation, która trafi na XBLA.

Poznaliśmy tytuły dziesięciu gier zmierzających na Xbox Live Arcade - ilustracja #4

Catan – stworzona przez Big Huge Games strategia będąca adaptacją popularnej gry planszowej.

Poznaliśmy tytuły dziesięciu gier zmierzających na Xbox Live Arcade - ilustracja #5

Eets: Chowdown – opracowana przez Klei Entertainment Inc. gra zręcznościowa będąca odświeżoną i rozbudowaną (120 nowych poziomów) wersją wydanej na komputery PC pozycji pod tym samym tytułem.

Poznaliśmy tytuły dziesięciu gier zmierzających na Xbox Live Arcade - ilustracja #6

LUXOR 2 – gra logiczna stworzona przez MumboJumbo LLC, przypominająca nieco inną niezwykle popularną produkcję na XBLA – Zuma.

Poznaliśmy tytuły dziesięciu gier zmierzających na Xbox Live Arcade - ilustracja #7

Paperboy – lekko odświeżona wersja popularnego hitu z automatów. Ponownie będziemy mogli wcielić się w niewdzięczną rolę roznosiciela gazet.

Poznaliśmy tytuły dziesięciu gier zmierzających na Xbox Live Arcade - ilustracja #8

Root Beer Tapper – bezalkoholowa wersja popularnej przed laty gry Tapper. W oryginale grze pełniliśmy funkcję barmana, dostarczającego piwo ciągle nadchodzącym klientom. W wersji, która trafi na XBLA, niskoprocentowy trunek zostanie zastąpiony przez bezalkoholowe piwo korzenne.

Poznaliśmy tytuły dziesięciu gier zmierzających na Xbox Live Arcade - ilustracja #9

Worms – stworzona przez Team 17 gra, w której drużyny robaków walczą ze sobą za pośrednictwem rozbudowanego arsenału broni. Wersja na X360 będzie powrotem do dwuwymiarowych korzeni serii.