Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2007, 17:10

autor: Vercetti

Dodatek do The Guild 2 już za kilka miesięcy

Przed czterema tygodniami informowaliśmy Was o dużym prawdopodobieństwie powstawania add-onu do gry The Guild 2. Dzisiaj duet JoWood – Deep Silver potwierdził, że w laboratoriach studia 4Head Studios rzeczywiście powstaje rozszerzenie do jednej z ciekawszych strategii ubiegłego roku.

Przed czterema tygodniami informowaliśmy Was o dużym prawdopodobieństwie powstawania add-onu do gry The Guild 2. Dzisiaj duet JoWoodDeep Silver potwierdził, że w laboratoriach studia 4Head Studios rzeczywiście powstaje rozszerzenie do jednej z ciekawszych strategii ubiegłego roku.

Dodatek będzie nosić nazwę Pirates of the European Seas, co jasno wskazuje na to, że tym razem dane nam będzie przenieść swoje działania na bezkresne morza. Prócz mówienia o zupełnie nowej jakości i wspaniałych doświadczeniach, jakie staną się naszym udziałem po zakupieniu tytułu, autorzy ujawnili także kilka konkretów na temat swego nowego projektu.

Dodatek do The Guild 2 już za kilka miesięcy - ilustracja #1

W grze pojawi się premierowa kampania, zapewniająca zabawę na co najmniej 10 godzin. Wśród ciekawszych opcji warto wymienić chociażby możliwość prowadzenia handlu oraz bitew morskich przy wykorzystaniu przystosowanych do tego celu statków. Twórcy przygotowują dla nas także trzy nowe mapy, multum kolejnych budynków, a nawet garść nowych profesji dla prowadzonych przez nas bohaterów. Wszystkie powyższe niespodzianki sprawdzimy w akcji już w drugim kwartale 2007, kiedy to Pirates of the European Seas zadebiutuje na półkach europejskich sklepów.