Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 31 stycznia 2007, 15:13

Zakończenie konkursu SUPER$ELLER

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, iż wielki konkurs SMS serii Super$eller został zakończony. Przypomnijmy, że od 15 września do końca roku pierwsze 11 osób, które wysłały SMS z pudełka z grami z serii Super$eller punktualnie o godzinie 12, wygrywało atrakcyjne nagrody w postaci najlepszych gier Cenega Poland i sprzętu komputerowego od firm EIZO, Ardata, Razer, Zboard, Speedlink, Nero.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, iż wielki konkurs SMS serii Super$eller został zakończony. Przypomnijmy, że od 15 września do końca roku pierwsze 11 osób, które wysłały SMS z pudełka z grami z serii Super$eller punktualnie o godzinie 12, wygrywało atrakcyjne nagrody w postaci najlepszych gier Cenega Poland i sprzętu komputerowego od firm EIZO, Ardata, Razer, Zboard, Speedlink, Nero. Przez okres trwania konkursu rozdaliśmy ponad 1100 nagród!

Nagrodą główną było 1000 $ (amerykańskich dolarów), które wygrała osoba, która spośród wszystkich dni była najszybsza. Po skrupulatnej analizie wyników z nieukrywaną radością ogłaszamy, że zwycięzcą Wielkiego konkursu Super$eller jest Pan Wojciech Wargocki.

Zakończenie konkursu SUPER$ELLER - ilustracja #1

„Jestem bardzo szczęśliwy! Bardzo lubię gry z serii $uperseller za ich jakość i wspaniały dobór tytułów, a tu jeszcze taka niespodzianka! Grą, która przyniosła mi wygraną jest Brothers in Arms: Road to Hill 30. Wygrane pieniądze zapewne bardzo szybko wrócą do państwa, gdyż w większości przeznaczę je na Wasze gryJ. Jeszcze raz bardzo dziękuję i zachęcam wszystkich graczy, aby brali udział w następnych konkursach organizowanych przez Cenega Poland i doskonale bawili się przy grach wydawanych przez tę firmę” – powiedział zwycięzca konkursu, podczas wizyty w siedzibie Cenega Poland.

Już wkrótce, nowe wspaniałe konkursy i atrakcje związane z Waszą ulubioną serią wydawniczą Super$eller. Zaglądajcie regularnie na www.superseller.pl, aby dowiedzieć się o nadchodzących i obecnych tytułach. Warto grać z Cenegą? Jasne, że tak!

Wszystkie nowe gry w serii Super$eller zostały bardzo wysoko ocenione przez recenzentów w Polsce i na całym świecie, jest to gwarancja najwyższej jakości i wielu godzin wspaniałej zabawy. Są to tylko najlepiej sprzedające się gry z katalogu Cenega Poland. Uznane! Polecane! Pewne!