Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2007, 12:43

autor: Metatron

Kolejne informacje na temat testów beta Halo 3

Firma Bungie Studios na swojej stronie internetowej zamieściła najczęściej zadawane pytania (FAQ) dotyczące nadchodzących testów beta oczekiwanej przez posiadaczy X360 gry Halo 3.

Firma Bungie Studios na swojej stronie internetowej zamieściła najczęściej zadawane pytania (FAQ) dotyczące nadchodzących testów beta oczekiwanej przez posiadaczy X360 gry Halo 3.

Twórcy spodziewają się, że w testach weźmie udział wiele tysięcy graczy. Nie będą wprowadzać znanego z innych tego typu przedsięwzięć podziału na fazy. Zamiast tego ci, którzy uczestniczyli w testach alfa, będą mogli grać wspólnie z graczami, którzy dołączą się dopiero w trakcie testów beta. Wyjątkiem będą osoby należące do programu „Przyjaciół i Rodziny Bungie”. Jest to wybrana grupa graczy związanych bezpośrednio z firmą bądź też takich, którzy mocno udzielali się w społeczności Halo 2. Oni zagrają w wersję beta nieco wcześniej, niż pozostali.

Aktualnie nie jest znana liczba map i rodzajów rozgrywki, które znajdą się w becie. Twórcy zapewniają jednak, że będzie ich wystarczająco dużo, by zapewnić odpowiednią ilość danych do testów, a jednocześnie sprawić, by gracze dobrze się bawili.

Kolejne informacje na temat testów beta Halo 3 - ilustracja #1

Na uczestników testów czekają liczne niespodzianki. Między innymi poznają działanie tajemniczego przycisku „X”, o którym wiele się mówi, a nie wiadomo, do czego służy. Twórcy zapewniają, że jego funkcja nie będzie wielkim zaskoczeniem, ale z pewnością się spodoba. Ponadto będzie można sprawdzić w akcji laser, który potrafi zniszczyć wszystkie stojące mu na drodze przeszkody.

Co ciekawe, uczestników testów nie będzie obowiązywała umowa o zachowaniu tajemnicy. Dlatego też wraz z rozpoczęciem fazy beta z pewnością do Internetu trafi wiele informacji i wrażeń z rozgrywki w Halo 3.

Data rozpoczęcia testów nie jest jeszcze znana. Z pewnością nie będzie to czas premiery gry Crackdown, której posiadacze będą do niej zaproszeni. Nie ma żadnego konkretnego terminu, ale mówi się, że start powinien nastąpić już na wiosnę.