Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2007, 11:10

autor: Sargeras

Nowy Lineage 2 nadchodzi

NCSoft, koreański producent gier MMORPG (Lineage, Guild Wars, Auto Assault) zapowiada liczne zmiany w swoim sztandarowym tytule Lineage II: The Chaotic Chronicles (ok. 1,3 mln subskrybentów w roku 2006). Zmiany zostaną wprowadzone wraz z nowym dodatkiem o nazwie Interlude.

NCSoft, koreański producent gier MMORPG (Lineage, Guild Wars, Auto Assault) zapowiada liczne zmiany w swoim sztandarowym tytule Lineage II: The Chaotic Chronicles (ok. 1,3 mln subskrybentów w roku 2006). Zmiany zostaną wprowadzone wraz z nowym dodatkiem o nazwie Interlude. Dotychczas wszystkie dodatki w tej będącej już ok. 3 lata na rynku grze nosiły nazwę Kronik (Chronicles), których było w sumie 5. Interlude jest szóstym dodatkeim do gry, a równocześnie pierwszym rozszerzeniem z serii The Chaotic Throne. Firma NCSoft zaplanowała 13 rozszerzeń i nie zamierza z tego rezygnować - po prostu kolejne dodatki nie będą nosiły nazwy kronik.

Nowy Lineage 2 nadchodzi - ilustracja #1

Co Interlude oferuje graczom?

  1. Duelling system - możliwości toczenia pojedynków w dowolnym miejscu. Będzie można przeprowadzać testy broni i taktyki bez konieczności chodzenia za każdym razem na arenę. Ponadto przeciwnicy będą widzieć nawzajem swój poziom HP.
  2. Nowe ulepszenia broni - będzie można zwiększyć parametry Physical attak i Magic attak, a nawet podstawowe statystyki postaci.
  3. Shadow Weapon - ze względu na ograniczony dostęp do niektórych rodzajów broni będzie możliwość ich zakupu po niskiej cenie. Egzemplarze Shadow Weapon będą miały statystyki swoich zwykłych odpowiedników, ale za to znikną po jakimś czasie.
  4. Zniesienie kar za zgon - liczne zgony postaci przestaną być przeszkodą w rozwijaniu postaci, które na wysokich levelach jest zajęciem szczególnie mozolnym.
  5. Nowe lokacje - gracze będą mogli się sprawdzić w walce z nowymi potworami, np. dinozaurami.
  6. Nowe questy - dadzą dodatkowe możliwości rozwijania klanu, które od czasu wprowadzenia C5 (Chronilce 5: Oath of Blood) jest sprawą pierwszorzędną dla graczy.
  7. Nowe skille - wniosą nową jakość do walk PvE, a zwłaszcza PvP, które są solą tej gry.
Nowy Lineage 2 nadchodzi - ilustracja #2

Interlude ma pojawić się na PTS (Public Tert Server) przed końcem marca 2007, zaś jego implementację na serwerach amerykańskich i europejskich planuje się na kwiecień. Aden i Elmore będą kusić poszukiwaczy przygód jeszcze bardziej.