Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2007, 10:47

autor: Metatron

Piąta część Elder Scrolls? Na pewno - ale jeszcze nie teraz

Fani gier z serii Elder Scrolls muszą uzbroić się w cierpliwość. Tak twierdzi przynajmniej Pete Hines, wiceprezes Bethesdy. W wywiadzie udzielonym serwisowi Pro-G zdradził, że aktualnie trwają już dyskusje na temat tego, jak ma wyglądać kontynuacja serii. To jednak zaledwie początek trwającego wiele lat procesu developerskiego.

Fani gier z serii Elder Scrolls muszą uzbroić się w cierpliwość. Tak twierdzi przynajmniej Pete Hines, wiceprezes Bethesdy. W wywiadzie udzielonym serwisowi Pro-G zdradził, że aktualnie trwają już dyskusje na temat tego, jak ma wyglądać kontynuacja serii. To jednak zaledwie początek trwającego kilka lat procesu developerskiego.

W rozmowie z reporterami wspomnianego serwisu Hines potwierdził fakt powstania piątej części gier spod znaku Elder Scrolls. W końcu Oblivion odniósł tak wielki sukces, że trudno się dziwić, że firma chce kontynuować dochodową serię. Obecnie gra pozostaje w sferze planów i to raczej tych dalszych. Hines przyznał, że twórcy zastanawiają się nad tym, czy nie uczynić kontynuacji grą MMO, jednak wątpi, by tak się stało.

Reasumując, piąta część Elder Scrolls na pewno powstanie. Niestety nie nastąpi to zbyt prędko. Aktualnie bowiem prace trwają nad innym, nie mniej wyczekiwanym tytułem – Fallout 3.

Ostatnia aktualizacja: 2007-02-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.