Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 lutego 2007, 18:03

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: 18 Wheels of Steel: Haulin'

Witam w poradniku do “18 Wheels of Steel: Haulin'". Znajdziesz tutaj garść porad dotyczących prowadzenia rozgrywki. Przedstawię ci także obszerne zestawienie ciągników dostępnych w grze, jak również dokładną mapę terytorium USA, które zwiedzisz w trakcie zabawy z programem.

„Witam w poradniku do “18 Wheels of Steel: Haulin'". Dokument ten powstał na podstawie anglojęzycznej wersji 1.0 programu, grałem na średnim (medium) poziomie trudności. Znajdziesz tutaj garść porad dotyczących prowadzenia rozgrywki (na marginesie: polecam zapoznać się z poradnikiem do pierwszej części serii "18 Wheels of Steel" autorstwa Shucka, konkretnie z informacjami zawartymi w „Zagadnieniach” - wskazówki te pozostają w dużym stopniu aktualne). Przedstawię ci także obszerne zestawienie ciągników dostępnych w grze, jak również dokładną mapę terytorium USA, które zwiedzisz w trakcie zabawy z programem.” - „PaZur’76”

18 Wheels of Steel: Haulin' - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry 18 Wheels of Steel: Haulin' w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.