Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2007, 11:34

autor: Basza

Nowy patch do Dark Messiah of Might and Magic

Programiści z firmy Arkane Studios udostępnili graczom łatkę do ich najnowszej produkcji o nazwie Dark Messiah of Might and Magic, który eliminuje kolejną porcję błędów występujących w grze.

Programiści z firmy Arkane Studios udostępnili graczom łatkę do ich najnowszej produkcji o nazwie Dark Messiah of Might and Magic, która eliminuje kolejną porcję błędów występujących w grze.

Nowy patch do Dark Messiah of Might and Magic - ilustracja #1

Patch z numerem 1.04 poprawia przede wszystkim błędy związane z rozgrywką w trybie multiplayer, jakie twórcom gry udało się do tej pory wyłapać, a także wprowadza kilka ciekawych dodatków. Pojawiają się cztery nowe mapy, nowy tryb rozgrywki o nazwie Colosseum, a także wprowadzono sporo zmian związanych z umiejętnościami postaci kierowanymi w trakcie rozgrywki. W tym miejscu można znaleźć dokładną listę najnowszych zmian i poprawek w grze Dark Messiah of Might and Magic. Patch pobierze się samoczynnie w momencie zalogowania się do systemu Steam. Zapewne już niedługo będzie go można ściągnąć z innych źródeł.

Więcej informacji na temat gry Dark Messiah of Might and Magic można znaleźć na łamach naszego serwisu. Zapraszam również do zapoznania się z recenzją tej produkcji autorstwa PIRXa.