Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 marca 2007, 10:12

autor: Katarzyna "Major Doktor Upiorna" Grysiewicz

Surfuj z pingwinami na wysokiej fali

Nie dla się ukryć, że surfing nie należy do najprostszych sportów i niezwykle trudno wyobrazić sobie pingwiny uprawiające tę dyscyplinę. Nie stanowi to jednak problemu dla developerów z Ubisoftu, którzy właśnie zapowiedzieli grę o nazwie Surf's Up. Inspirację do stworzenia niniejszej pozycji dał film animowany ze stajni Sony Pictures Animation (polski tytuł: Na fali). Owa produkcja pojawi się już 26 lipca br. i będzie dostępna dla posiadaczy komputerów osobistych klasy PC oraz następujących konsol: PS3, PS2, PSP, Xbox 360, Wii, GC, NDS i GBA.

Nie dla się ukryć, żesurfing nie należy do najprostszych sportów i niezwykle trudno wyobrazić sobie pingwiny uprawiające tę dyscyplinę. Nie stanowi to jednak problemu dla developerów z Ubisoftu, którzy właśnie zapowiedzieli grę o nazwie Surf's Up. Inspirację do stworzenia niniejszej pozycji dał film animowany ze stajni Sony Pictures Animation (polski tytuł: Na fali). Owa produkcja pojawi się już 26 lipca br. i będzie dostępna dla posiadaczy komputerów osobistych klasy PC oraz następujących konsol: PS3, PS2, PSP, Xbox 360, Wii, GC, NDS i GBA.

Surfuj z pingwinami na wysokiej fali - ilustracja #1

Użytkownik do dyspozycji otrzyma dziesięć postaci, znanych z kinowego pierwowzoru. Każda z nich będzie dysponować różnymi umiejętnościami i odznaczać się odmiennymi cechami charakteru. Spodziewać się należy licznych i zabawnych dialogów, wypowiadanych przez aktorów z wspomnianego filmu. Poza poczuciem humoru, pingwiny wykażą się również ogromną odwagą i udowodnią, że nie straszne im nawet największe fale. Gracz otrzyma okazję do wykazania się niezwykle spektakularnymi trickami.

Surfuj z pingwinami na wysokiej fali - ilustracja #2

Zaimplementowanych zostanie kilka sposobów, gwarantujących doskonałą rozrywkę. Użytkownik w wirtualnych zawodach wykorzysta umiejętności, uzyskane podczas odbytego wcześniej treningu. Także miłośnicy potyczek wieloosobowych dostaną sposobność do zmierzenia swoich sił. Niezależnie od wybranego trybu, zabawa będzie się odbywać w lokacjach wypełnionych licznymi przeszkodami. Producenci wspomnieli też o soundtracku, zawierającym dziesięć licencjonowanych przebojów.

Surfuj z pingwinami na wysokiej fali - ilustracja #3