Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 marca 2007

Władze Nowego Jorku dołączają do nagonki na GTA

Metatron, 31 marca 2007, 18:30

Seria GTA cieszy się równie olbrzymią popularnością wśród graczy, jak niesławą w mediach. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku dopiero powstającej gry Grand Theft Auto IV. Wystarczyło opublikować trailer, w którym przedstawione były lokacje przywodzące na myśl Nowy Jork, by władze tego miasta wyraziły swój stanowczy sprzeciw.

Zapowiedziano grę Danger Planet
Zapowiedziano grę Danger Planet

Metatron, 31 marca 2007, 18:18

Fantasy Lab, niezależne studio deweloperskie z San Francisco, zapowiedziało Danger Planet, przeznaczoną na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputery PC grę łączącą w sobie elementy akcji i przygody. Projekt wykorzystywać będzie autorski silnik graficzny opracowany przez firmę, Fantasy Engine.

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (19-25 marca)

Metatron, 31 marca 2007, 18:02

Japończycy uwielbiają slashery osadzone w historycznych realiach. To fakt, któremu nie można zaprzeczyć. Dlatego też nie powinno nikogo dziwić, że Musou Orochi, produkcja stanowiąca połączenie dwóch serii firmy Koei znanych na Zachodzie jako Samurai Warriors i Dynasty Warriors, z miejsca podbiła serca mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni.

Historia cyklu Command & Conquer - część 6
Historia cyklu Command & Conquer - część 6

Krystian Smoszna, 31 marca 2007, 13:29

Zapraszamy do lektury szóstego i ostatniego odcinka opowieści o historii cyklu Command & Conquer. Jak nietrudno się domyślić, poświęcony jest on grze, która wzbudziła wśród fanów chyba najwięcej kontrowersji. Jej tytuł to Command & Conquer: Generals.

Zapowiedziano grę WWE SmackDown vs. Raw 2008

Metatron, 31 marca 2007, 13:09

Gry z serii WWE SmackDown vs. Raw zostały okrzyknięte przez fanów najlepszymi produkcjami traktującymi o wrestlingu. Trudno się więc dziwić, że ich wydawca, THQ, nie chce zabijać kury, która znosi złote jajka i rokrocznie inwestuje w nową odsłonę. Nie inaczej będzie w tym roku. Ogłoszono właśnie prace nad grą WWE SmackDown vs. Raw 2008, która trafi aż na sześć platform sprzętowych.

Nintendo wesprze targi E for All - następcę E3

Metatron, 31 marca 2007, 12:53

W styczniu informowaliśmy was o tym, że International Data Group, organizatorzy Entertainment for All, poświęconych elektronicznej rozrywce targów, które odbędą się w Los Angeles pomiędzy 18 a 20 października, chcą zapełnić lukę powstałą wskutek zmiany konwencji targów E3. Istnieje szansa, że uda im się to osiągnąć, a to za sprawą zainteresowania ze strony wielkiej trójki przemysłu gier.

Zmiany w zarządzie Take-Two

Metatron, 31 marca 2007, 12:38

Kiedy starania Take-Two, żeby znaleźć alternatywne rozwiązania, które zadowoliłyby udziałowców rozczarowanych kiepskimi wynikami finansowymi firmy nie powiodły się, wynik spotkania z akcjonariuszami był przesądzony – poleciały głowy. Swoje stanowiska stracili nie tylko członkowie zarządu, ale również dotychczasowy szef korporacji, Paul Eibeler.