Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 marca 2007

Powstanie film na kanwie serii Jagged Alliance
Powstanie film na kanwie serii Jagged Alliance

eLKaeR, 10 marca 2007, 10:32

Trzynasty rok już funkcjonuje w elektroniczno-rozrywkowej rzeczywistości seria Jagged Alliance, która przez wielu użytkowników PeCetów uznawana jest za kultową. Popularność tego cyklu strategii turowych spowodowała, że właśnie podpisano umowę, dotyczącą przeniesienia niniejszej marki na srebrny ekran.

Twórca Spore przeprasza za nazwanie Wii "kupą złomu"

Metatron, 10 marca 2007, 10:28

Ostatnie wydarzenia pokazały, że w branży elektronicznej rozrywki nie ma miejsca na wolność słowa. Otóż podczas konferencji odbywającej się w ramach tegorocznej edycji imprezy Game Developers Conference, Chris Hecker, jeden z twórców Spore, w dość niepochlebnych słowach wyraził się o Wii. Nie minęły dwa dni, a publicznie przeprosił za swoje zachowanie, wychwalając dzieło Nintendo pod niebiosa.

Zapowiedzano grę Jam Sessions

Metatron, 10 marca 2007, 10:06

O tym, że gry muzyczne świetnie się spisują na przenośnej konsoli Nintendo może świadczyć fakt ciepłego przyjęcia przez jej posiadaczy gry Osu! Tatakae Ouendan! i jej angielskiego odpowiednika Elite Beat Agents. Firma Ubisoft postanowiła również zrobić coś w tym kierunku, przygotowując Jam Sessions – symulację gry na gitarze akustycznej.

Europejczycy również zagrają w Final Fantasy Fables: Chocobo Tales
Europejczycy również zagrają w Final Fantasy Fables: Chocobo Tales

eLKaeR, 10 marca 2007, 09:55

Jeszcze tylko niespełna miesiąc poczekają na grę Final Fantasy Fables: Chocobo Tales północnoamerykańscy posiadacze kieszonkowej konsoli Nintendo DS, a tymczasem Japończycy bawią się przy tym produkcie już od końca ubiegłego roku. Właśnie dowiedzieliśmy się, iż omawiany tytuł trafi niebawem również do Europy.

Half-Life 2: Episode Two dłuższy od poprzednika o dwie godziny
Half-Life 2: Episode Two dłuższy od poprzednika o dwie godziny

Metatron, 10 marca 2007, 09:53

Doug Lombardi – dyrektor merketingowy Valve – wypowiedział się na temat drugiego epizodu Half-Life 2, zapewniając, że fakt opóźnienia jego premiery będzie zrekompensowany graczom dzięki dłuższemu niż w poprzedniej odsłonie czasowi rozgrywki.

Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 już na platformie X360. Co z innymi wersjami?
Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 już na platformie X360. Co z innymi wersjami?

eLKaeR, 10 marca 2007, 09:32

Od wczoraj europejscy posiadacze Xboxa 360 mogą cieszyć się pełną wersją taktycznej gry akcji pt. Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2. Korporacja Ubisoft Entertainment ma jeszcze w zanadrzu trzy inne edycje owego produktu, dedykowane komputerom osobistym klasy PC oraz konsolom PlayStation 3 i PlayStation Portable. Pytanie tylko, kiedy te wersje ujrzą światło dzienne?