Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 marca 2007

Co nowego w kwestii SingStara dla PS3?
Co nowego w kwestii SingStara dla PS3?

eLKaeR, 16 marca 2007, 15:32

Mając na uwadze ogromną popularność marki SingStar wśród użytkowników PlayStation 2, możemy spodziewać się, że podobnie będzie w przypadku posiadaczy PlayStation 3. Ci ostatni rozpoczną śpiewanie do mikrofonów jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku. Na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynęły właśnie kolejne doniesienia, dotyczące gry spod znaku SingStar dla PS3.

Znamy dokładną datę debiutu Final Fantasy III na kontynencie europejskim
Znamy dokładną datę debiutu Final Fantasy III na kontynencie europejskim

eLKaeR, 16 marca 2007, 14:32

W przyszłym tygodniu miną cztery miesiące od północnoamerykańskiej premiery dalekowschodniej gry fabularnej pt. Final Fantasy III w wersji dla Nintendo DS. Według zapowiedzi ów remake produktu sprzed siedemnastu lat, dedykowanego konsoli Famicom, ma się jednak w trakcie tegorocznej wiosny pojawić w Europie. Właśnie dowiedzieliśmy się, kiedy dokładnie to nastąpi.

Sony w dalszym ciągu planuje dostarczenie sześciu milionów PS3 do końca marca

Jiker, 16 marca 2007, 13:58

Serwis Bloomberg poinformował w jednym ze swych ostatnich raportów, że firma Sony w dalszym ciągu utrzymuje, iż do końca marca 2007 roku dostarczy do sklepów na całym świecie sześć milionów egzemplarzy konsoli PS3.

Halo 3 we wrześniu 2007 roku?

Jiker, 16 marca 2007, 13:18

Shane Kim, przedstawiciel koncernu Microsoft, oznajmił w rozmowie z dziennikarzami serwisu 1UP, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż światowa premiera trzeciej odsłony serii Halo odbędzie się we wrześniu 2007. Miałaby się do tego przyczynić gra GTA IV, która zostanie wydana w październiku tego roku.

Trzy wcielenia Halo 3
Trzy wcielenia Halo 3

eLKaeR, 16 marca 2007, 13:05

Bez wątpienia mająca nastąpić jesienią bieżącego roku premiera Halo 3 będzie dla posiadaczy stacjonarnych konsol Xbox 360 wydarzeniem największej wagi. Nadchodzący produkt z gatunku FPS jest tak istotny dla korporacji Microsoft, że zdecydowała się ona na wprowadzenie do sprzedaży aż trzech jego inkarnacji.

Final Fantasy Tactics: The Lion War z trybem rozgrywki wieloosobowej

Jiker, 16 marca 2007, 12:53

Szykuje się nie lada gratka dla fanów gry Final Fantasy Tactics będących posiadaczami konsoli PSP. Jak ujawnił serwis IGN, przenośna wersja tejże gry zostanie wzbogacona o opcję rozgrywki wieloosobowej.

Demo gry Virtua Tennis 3 już jest
Demo gry Virtua Tennis 3 już jest

eLKaeR, 16 marca 2007, 12:32

Roger Federer, Maria Sharapova, Martina Hingis, Andy Roddick i Lindsay Davenport – między innymi takie gwiazdy światowego tenisa ziemnego zobaczymy w Virtua Tennis 3 na PeCetach i konsolach. Amerykański i europejski debiut tego produktu na platformie PlayStation 3 i Xbox 360 nastąpi w przeciągu najbliższych dwóch tygodni. Tymczasem posiadacze X360 mogą już dziś zagrać w wersję pokazową.

Wygląd Blazing Angels: Squadrons of WWII na platformie Wii
Wygląd Blazing Angels: Squadrons of WWII na platformie Wii

eLKaeR, 16 marca 2007, 11:23

Końcówka bieżącego miesiąca ma być terminem debiutu ostatniej spośród zaplanowanych wersji gry Blazing Angels: Squadrons of WWII. Mowa tu o edycji, dedykowanej stacjonarnej konsoli Wii. Moment rozpoczęcia sprzedaży jest już bardzo bliski, ale dopiero teraz korporacja Ubisoft Entertainment udostępniła pierwsze screenshoty, ukazujące wygląd oprawy graficznej na platformie ze stajni Nintendo.

Zapotrzebowanie na Wii wciąż ogromne

Metatron, 16 marca 2007, 11:10

Dla tych, którzy śledzą sytuację na rynku konsoli, żadną nowością nie będzie stwierdzenie, że Wii odniosło olbrzymi sukces. Jak się okazuje, pomimo kilku miesięcy, które upłynęły od premiery tej konsoli, Nintendo wciąż nie może sprostać zapotrzebowaniu na nią.

Teledyski Robbiego Williamsa dostępne na Xbox LIVE Marketplace
Teledyski Robbiego Williamsa dostępne na Xbox LIVE Marketplace

Metatron, 16 marca 2007, 10:59

Microsoft ogłosił nawiązanie porozumienia ze serwisem RobbieWilliams.com, na mocy którego użytkownicy Xbox LIVE będą mogli pobrać teledyski tego popularnego wykonawcy oraz związane z nim motywy graficzne dla dashboardu X360.

Geometry Wars miało być za darmo - Microsoft się sprzeciwił
Geometry Wars miało być za darmo - Microsoft się sprzeciwił

Metatron, 16 marca 2007, 10:44

Geometry Wars: Retro Evolved to kosmiczna strzelanina, która trafiła na Xbox LIVE Arcade i z miejsca podbiła serca graczy. Jak się okazało, gra w założeniu miała być prezentem od ekipy deweloperskiej Bizarre Creations dla graczy. Niestety Microsoft nie zgodził się na to.

Culdcept Saga latem na X360
Culdcept Saga latem na X360

Metatron, 16 marca 2007, 10:32

Firma Namco Bandai ogłosiła, że tego lata na X360 zostanie wydana Culdcept Saga, kontynuacja niezwykle popularnej w Japonii serii turowych gier strategicznych łączących w sobie elementy Monopoly oraz słynnej karcianki Magic: The Gathering.

Historia serii Grand Theft Auto – część 6
Historia serii Grand Theft Auto – część 6

Vercetti, 16 marca 2007, 10:30

To nasze przedostatnie spotkanie z historią serii Grand Theft Auto. Zgodnie z wczorajsza obietnicą dzisiaj kontynuujemy prezentację ostatniej jak dotąd części znakomitego cyklu, która zaszczyciła wreszcie swoją obecnością posiadaczy popularnych blaszaków.

Wkrótce startuje projekt Folding@home na PS3
Wkrótce startuje projekt [email protected] na PS3

Metatron, 16 marca 2007, 10:19

W sierpniu minionego roku pisaliśmy już o przymiarkach do wykorzystania mocy obliczeniowej konsoli PlayStation 3 w celu poszukiwania lekarstw na chorobę Parkinsona, Alzheimera czy też niektóre odmiany raka. Dzisiaj możemy was poinformować o tym, że samo Sony wyraziło zainteresowanie tym projektem i od końca miesiąca będzie można w nim uczestniczyć.

Zmiana wydawcy serii Agon
Zmiana wydawcy serii Agon

Sargeras, 16 marca 2007, 10:19

Firma Lexicon Entertainment, trudniąca się wydawaniem gier na PC i konsole, ogłosiła, iż przejęła prawa do wydawania gry Agon. Dotychczasowym wydawcą tej produkcji były firmy Viva Media (USA) i G2 Games (UK).

Zapowiedziano grę The Path
Zapowiedziano grę The Path

Metatron, 16 marca 2007, 10:07

Czy wiecie, że za większością baśni dla dzieci stoją o wiele starsze, bardziej przerażające, mroczne i brutalne opowieści? Dotyczy to nawet tak znanych historii, jak Czerwony Kapturek. Twórcy z Tale of Tales są tego świadomi i zamierzają spróbować odnowić pierwotny klimat tej opowieści w grze The Path.

Japonia: PSP przegrywa z kretesem z NDS

Metatron, 16 marca 2007, 09:52

Według raportu opublikowanego przez serwis Bloomberg, PSP, konsola przenośna Sony, w Japonii przegrywa z kretesem z konkurencyjnym urządzeniem Nintendo DS. Nie jest to zaskoczeniem, jeżeli brać pod uwagę wyniki sprzedaży, które dobitnie wskazują na punkcie której konsoli oszaleli Japończycy.

Yie ar Kung-Fu w ofercie amerykańskiej usługi Xbox Live Arcade?

Krystian Smoszna, 16 marca 2007, 09:05

Wygląda na to, że amerykańscy użytkownicy konsoli Xbox 360 wreszcie doczekają się premiery gry Yie ar Kung-Fu w ramach usługi Xbox Live Arcade, która jest już od dłuższego czasu dostępna w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Codemasters ujawnia oficjalny tytuł nowej strzelaniny studia Spark Unlimited
Codemasters ujawnia oficjalny tytuł nowej strzelaniny studia Spark Unlimited

Krystian Smoszna, 16 marca 2007, 08:38

Firma Codemasters opublikowała wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym oznajmiła, że zapowiedziana w sierpniu ubiegłego roku strzelanina studia Spark Unlimited, będzie nosić oficjalny tytuł Turning Point: Fall of Liberty.

Tytuły Eidosa w ofercie Steam
Tytuły Eidosa w ofercie Steam

bartek, 16 marca 2007, 08:26

Eidos Interactive – jeden z największych producentów i wydawców gier komputerowych na świecie, podpisał z firmą Valve umowę na sprzedaż swoich tytułów za pośrednictwem systemu Steam.

Dungeons & Dragons Online przez 10 dni za darmo dla byłych użytkowników gry
Dungeons & Dragons Online przez 10 dni za darmo dla byłych użytkowników gry

Krystian Smoszna, 16 marca 2007, 07:24

Jeśli kiedykolwiek wydałeś pieniądze na abonament w grze Dungeon & Dragons Online: Stormreach, możesz już teraz powrócić do zabawy i to całkowicie za darmo. Firma Codemasters zdecydowała się wskrzesić konta byłych użytkowników, pozwalając im na dziesięciodniowe zmagania bez konieczności uiszczania jakiejkolwiek opłaty.

MotorStorm 2 w produkcji!
MotorStorm 2 w produkcji!

Krystian Smoszna, 16 marca 2007, 07:23

Trwają prace nad drugą odsłoną cyklu MotorStorm – doniósł wczoraj magazyn PlayStation Universe. Gra opracowywana jest przez firmę Evolution Studios i jak nietrudno się domyślić, będzie dedykowana konsoli PlayStation 3.