Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 marca 2007

Nintendo nie pozwala niezależnym developerom na korzystanie z Mii
Nintendo nie pozwala niezależnym developerom na korzystanie z Mii

Metatron, 3 marca 2007, 18:28

Mii, wirtualne awatary, które posiadacze konsoli Wii mogą stworzyć za pośrednictwem kanału MiiChannel, a następnie wykorzystywać w grach na swojej konsoli oraz przenosić za pośrednictwem wbudowanej pamięci Wiimote’a do innych posiadaczy sprzętu, do tej pory zostały użyte tylko w kilku tytułach wydanych przez Nintendo.

Zapowiedziano kontynuację gry Ready 2 Rumble
Zapowiedziano kontynuację gry Ready 2 Rumble

Metatron, 3 marca 2007, 17:26

Ready 2 Rumble Boxing, humorystyczna gra bokserska, po raz pierwszy ukazała się w 1999 roku na konsolę Dreamcast i z miejsca zyskała sobie sympatię wielu graczy. Rok później została wydana jej kontynuacja przeznaczona na PlayStation 2. Wygląda na to, że wkrótce, po siedmioletniej przerwie, znów będziemy mogli obić karykaturalne, wirtualne facjaty mniej i bardziej znanych sław.

Scarface latem na Wii – producent gry mówi o mocy konsoli

Metatron, 3 marca 2007, 16:55

O tym, że gra Scarface: The World is Yours – która dotychczas ukazała się na komputery PC oraz konsole PlayStation 2 i Xbox – zmierza również na Wii, informowaliśmy was już w styczniu. Według oficjalnego oświadczenia wydawcy gry, firmy Vivendi, posiadacze konsoli Nintendo swoją wersję przygód Tony’ego Montany otrzymają tego lata.

Zapowiedziano grę So Blonde

Metatron, 3 marca 2007, 12:23

Francuskie studio Wizarbox rozpoczęło pracę nad grą przygodową So Blonde. Autorem scenariusza jest Steve Ince, który na swoim koncie ma takie klasyki jak Beneath a Steel Sky czy serię Broken Sword.

Wyniki badań: gry wyścigowe sprawiają, że jeździmy szybciej

Metatron, 3 marca 2007, 11:50

O ile do oskarżania gier o powodowanie agresywnych zachowań zdążyliśmy się już przyzwyczaić, o tyle mówienie o nich w kontekście niebezpiecznej jazdy samochodem jest już rzadziej spotykane. Brytyjska szkoła jazdy BSM przeprowadziła badania, z których wynika, że młodzi kierowcy bezpośrednio po zagraniu w grę wyścigową są bardziej skłonni do wciskania gazu do dechy w prawdziwym samochodzie.

Worms XBLA już w najbliższą środę
Worms XBLA już w najbliższą środę

Metatron, 3 marca 2007, 11:18

Microsoft ogłosił, że w najbliższą środę na Xbox Live Arcade w końcu pojawi się długo oczekiwana gra Worms. Jak informowaliśmy was kilka dni temu, produkcji wreszcie udało się uzyskać certyfikat jakości wymagany do tego, by trafić na XBLA. Gra kosztować będzie 800 punktów Microsoftu.