Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 marca 2007

Groźba uzależnienia od gier MMO mniejsza, niż sądzono

Metatron, 24 marca 2007, 14:03

Doktor psychologii John Charlton z Uniwersytetu w Bolton (Wielka Brytania) przeprowadził badania, z których wynika, że uzależnienie od gier sieciowych jest co prawda szkodliwe dla pracy, rodziny i życia towarzyskiego graczy, ale w mniejszym stopniu, niż wcześniej uważano.

Microsoft gotowy wesprzeć Blu-ray

Metatron, 24 marca 2007, 13:51

Szef brytyjskiego oddziału Microsoftu odpowiedzialnego za konsole, Neil Thompson, potwierdził to, o czym nieoficjalnie mówiło się już od jakiegoś czasu – jeśli w wojnie formatów zwycięży Blu-ray, firma zamierza umożliwić użytkownikom Xboksa 360 korzystanie z niego.

GRAW 2 wycofany ze sprzedaży w jednym z meksykańskich stanów

Metatron, 24 marca 2007, 13:34

Burmistrz miasta Ciudad Juarez, Hector Murguia Lardizabal, zdołał doprowadzić do tego, że gubernator meksykańskiego stanu Chihuahua wydał nakaz konfiskaty ze sklepów wszystkich kopii gry Tom Clancy’s Ghost Recon Advenced Warfighter 2.

Jetpac Refuelled już za cztery dni
Jetpac Refuelled już za cztery dni

eLKaeR, 24 marca 2007, 09:44

Pierwsze sygnały na temat możliwości dołączenia klasycznej gry pt. Jetpac do katalogu Xbox Live Arcade dotarły do nas w czerwcu ubiegłego roku. Szesnaście dni temu okazało się, że istotnie ku konsoli Xbox 360 zmierza pozycja o nazwie Jetpac Refuelled. Natomiast dziś wiemy już dokładnie, kiedy nastąpi jej komercyjny debiut.

Ace Combat 6: Fires of Liberation już oficjalnie
Ace Combat 6: Fires of Liberation już oficjalnie

eLKaeR, 24 marca 2007, 08:23

Trzy dni temu informowaliśmy Was o najnowszej odsłonie słynnego cyklu Ace Combat, zaprezentowanej na łamach japońskiego magazynu Famitsu. Dziś możemy już pisać o tej grze oficjalnie, ponieważ korporacja Namco Bandai zapowiedziała, że jeszcze w bieżącym roku wprowadzi na rynek pozycję pt. Ace Combat 6: Fires of Liberation. Dostaną ją wyłącznie posiadacze konsol Xbox 360.

Medieval II: Total War doczeka się add-ona

eLKaeR, 24 marca 2007, 07:07

Tradycją jest, że każda gra spod znaku Total War ma co najmniej jedno oficjalne rozszerzenie. Nie inaczej będzie w przypadku ostatnio wydanej odsłony owego cyklu, czyli Medieval II: Total War. Dalszą strategiczną zabawę w średniowiecznych realiach zagwarantuje nam bowiem dodatek, noszący nazwę Kingdoms.