Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 marca 2007

Poradnik: God of War II

Redakcja GRYOnline.pl, 30 marca 2007, 19:14

Witaj w nieoficjalnym poradniku do cudownej gry, jaką jest God of War II. Znajdziesz w nim kompletną solucję do wszystkich poziomów gry, a także lokalizacje wszystkich power-upów (Oczu Gorgony oraz Piór Feniksa), sekretów (Urn) i skrzyń z dodatkowym doświadczeniem. Dodatkowo, pojedynki z większością bossów opatrzone zostały instruktażowymi materiałami filmowymi.

Myśli nieprzemyślane - Uśmiercaj mnie powoli
Myśli nieprzemyślane - Uśmiercaj mnie powoli

Redakcja GRYOnline.pl, 30 marca 2007, 17:43

Gdy w Soldier of Fortune zdobyłem erkaem i pierwszemu przeciwnikowi, jaki na mnie wyskoczył, odstrzeliłem jedną serią nogę, rękę i na końcu głowę, wydało mi się to zabawne. Gdy zobaczyłem walki z bossami w God of War 2, uznałem je za co najmniej niesmaczne.

I Ty możesz wpłynąć na zawartość kolekcjonerskiej edycji Bioshocka!

eLKaeR, 30 marca 2007, 17:32

Internetowa petycja w sprawie kolekcjonerskiego wariantu długo oczekiwanego Bioshocka, o której powiadomiliśmy Was wczoraj, odniosła sukces! W ciągu zaledwie kilku godzin od rozpoczęcia przyjmowania podpisów z udało się zebrać ich znacznie więcej, niż wspomniane przez Elizabeth Tobey z firmy 2K Games pięć tysięcy.

FIFA 08 zadebiutuje 25 września 2007 w USA?

eLKaeR, 30 marca 2007, 17:23

Chociaż do każdego sprzedawanego w Europie egzemplarza Wii dołączany jest zestaw gier sportowych o nazwie Wii Sports, to próżno szukać w jego ramach tak popularnej w naszym kraju piłki nożnej. W ogóle jeśli chodzi o futbol, to najnowsza stacjonarna konsola ze stajni Nintendo nie ma się na razie czym pochwalić. Wypada więc trzymać kciuki chociażby za korporację Electronic Arts.

Speedball 2 z mocnym zapleczem
Speedball 2 z mocnym zapleczem

eLKaeR, 30 marca 2007, 17:17

Mający nadejść latem bieżącego roku remake pamiętnej gry Speedball 2 przygotowywany jest przez naprawdę zacną ekipę producentów. Wielki powrót hitu sprzed siedemnastu lat szykują bowiem aż trzy grupy ludzi, połączone w szczytnym celu zaserwowania posiadaczom komputerów osobistych klasy PC futurystycznej wariacji na temat futbolu amerykańskiego.

Paul Anderson jednak wciąż zaangażowany w produkcję filmu Castlevania

Major Doktor Upiorna, 30 marca 2007, 17:03

Wczoraj na łamach naszego serwisu pojawiły się informacje o rzekomej rezygnacji Paula Andersona z pracy przy filmie Castlevania. Te niepokojące wiadomości zostały podane przez Dread Central. Główny bohater całej sprawy w rozmowie z redaktorami IGN zaprzecza owym doniesieniom.

PlayStation 3 z HDD 80 GB?

eLKaeR, 30 marca 2007, 16:44

Mająca dysponować dyskiem twardym o pojemności 120 GB konsola Xbox 360 w wersji Elite zdecydowanie pobije na polu wielkości HDD konkurencyjną platformę PlayStation 3, występującą jak na razie tylko w wariancie 60 GB i 20 GB. Interesujące wieści nadeszły jednak z Federalnej Komisji Komunikacji Stanów Zjednoczonych, w której korporacja Sony złożyła 2 marca 2007 pewien dokument.

Kieszonkowa gra z serii Disgaea trafi również do klientów spoza Dalekiego Wschodu
Kieszonkowa gra z serii Disgaea trafi również do klientów spoza Dalekiego Wschodu

eLKaeR, 30 marca 2007, 16:16

Gdy w sierpniu i wrześniu ubiegłego roku pisaliśmy na temat gry spod znaku Disgaea dla PlayStation Portable, wiedzieliśmy, że zmierza ona wyłącznie ku klientom dalekowschodnim. Teraz okazało się, iż omawianą pozycję strategiczno-fabularną ujrzą również odbiorcy zachodni za sprawą firmy NIS America.

Gdzie jest Tom Clancy's Rainbow Six Vegas: Player's Pack Red Edition?

eLKaeR, 30 marca 2007, 15:44

Koniec bieżącego miesiąca miał być szczęśliwy dla entuzjastów gry Tom Clancy's Rainbow Six Vegas, będących zarazem posiadaczami konsol Xbox 360. Bowiem wedle lutowych zapowiedzi, u schyłku marca 2007 planowano zorganizować debiut w ramach Xbox Live Marketplace specjalnego add-ona o nazwie Player's Pack Red Edition. Ostatecznie jednak nic się nie wydarzyło.

Metal Gear Solid 4 ze sprawdzonymi aktorami
Metal Gear Solid 4 ze sprawdzonymi aktorami

eLKaeR, 30 marca 2007, 13:23

Przetartymi szlakami prowadzony jest developing Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Jak zwykle projektowi tempo nadaje Hideo Kojima, a właśnie dowiedzieliśmy się, iż korporacja Konami po raz kolejny postanowiła skorzystać ze sprawdzonych aktorów w przygotowywaniu angielskiej wersji "czwórki".

Plany SCi/Eidos Interactive na najbliższe lata

Sargeras, 30 marca 2007, 13:01

Koncern SCi/Eidos przedstawił raport finansowy ze swej działalności za drugą połowę roku 2006. Firma zanotowała w tym okresie przychód w wysokości 146 mln dolarów, o ok. 50 mln większy, niż w analogicznym okresie roku 2005. Jednakże przyniosła stratę operacyjną w wysokości 35 mln dolarów, która jest nieco mniejsza od straty w drugiej połowie 2005 roku (39 mln).

Atrakcyjna Leah Dizon wypromuje Ninja Gaiden Sigma i Ninja Gaiden Dragon Sword
Atrakcyjna Leah Dizon wypromuje Ninja Gaiden Sigma i Ninja Gaiden Dragon Sword

eLKaeR, 30 marca 2007, 12:32

W hitowej serii Tomb Raider główna rola przypadła kobiecie, więc obecną twarzą tej marki jest urocza Karima Adebibe. Z kolei także dość popularny cykl Ninja Gaiden, pomimo posiadania zdecydowanie męskiego protagonisty, będzie teraz promowany przez seksowną niewiastę. Wybór ludzi z korporacji Tecmo padł na niespełna dwudziestojednoletnią Leah Dizon.

Zabawa na Wii dla pasażerów rejsów Norwegian Cruise Line
Zabawa na Wii dla pasażerów rejsów Norwegian Cruise Line

Metatron, 30 marca 2007, 12:11

Firma Nintendo postawiła sobie za cel dotarcie do jak największej liczby odbiorców, nawet do takich (i szczególnie takich), którzy dotąd nie mieli zbyt wiele wspólnego z grami. Jednym z przejawów tej strategii jest wprowadzanie Wii do domów spokojnej starości, innym zainicjowane właśnie porozumienie z Norwegian Cruise Line, amerykańską firmą specjalizującą się w rejsach pasażerskich.

Sony i Vivendi pozwane z powodu ataku epilepsji u gracza

Metatron, 30 marca 2007, 11:57

Z pewnością zauważyliście niewielką notkę, która od lat zamieszczana jest w instrukcjach do gier. Można w niej przeczytać o zdrowotnych problemach, które mogą pojawić się u niewielkiego odsetka osób wskutek wpatrywania się w szybko zmieniające się obrazy na monitorze/telewizorze. Dobrze jest nie lekceważyć tego ostrzeżenia, bo może się to źle skończyć.

Co o Project Gotham Racing 4 przeczytamy w Official Xbox Magazine?

eLKaeR, 30 marca 2007, 11:55

Im bliżej do premiery czwartej odsłony bestsellerowego cyklu Project Gotham Racing, tym większa ilość konkretnych informacji na temat owych wyścigów samochodowych pojawia się w mediach. W najnowszym numerze czasopisma Official Xbox Magazine czytelnicy znajdą obszerny artykuł, poświęcony nadchodzącemu dziełu developerów z firmy Bizarre Creations.

Zbieżność pomiędzy logiem PS3 a filmem Spider-man wyjaśniona

Metatron, 30 marca 2007, 11:42

Czy nie zastanawiała was nigdy dziwna zbieżność pomiędzy krojem pisma zastosowanym w logo PlayStatation 3 a filmem Spider-Man? Jak się okazało, podobieństwo nie jest przypadkowe. W wywiadzie udzielonym czasopismu Official PlayStation Magazine Teiyu Goto, człowiek odpowiedzialny za design konsoli, ujawnił informacje, które rzuciły nieco światła na tę sprawę.

Ogłoszono zapisy na międzynarodowy turniej Gears of War
Ogłoszono zapisy na międzynarodowy turniej Gears of War

Metatron, 30 marca 2007, 11:27

Już dziewiątego kwietnia startuje wielki, międzynarodowy turniej online w Gears of War. Ten, kto pragnie udowodnić, że nie ma sobie równych w tej bestsellerowej grze na X360, będzie mógł to zrobić. Niestety Polacy są pozbawieni takiej możliwości, ponieważ Microsoft nie rozszerzył jeszcze usługi Xbox Live na nasz kraj.

Sam i Max w detektywistycznej misji o kryptonimie Reality 2.0 już online
Sam i Max w detektywistycznej misji o kryptonimie Reality 2.0 już online

eLKaeR, 30 marca 2007, 11:11

Pierwsza seria epizodów nowych przygód Sama i Maxa dobiega powoli końca. Mamy już za sobą cztery odcinki, a piąty o nazwie Reality 2.0 został właśnie udostępniony abonentom serwisu GameTap. Pozostali Internauci będą mogli zapoznać się z tą odsłoną perypetii popularnego duetu detektywistycznego dopiero 12 kwietnia 2007.

Final Fantasy Tactics na Nintendo DS - nowe informacje

Jiker, 30 marca 2007, 11:01

Pierwsze informacje na temat kontynuacji Final Fantasy Tactics Advance – jednej z najlepszych gier na przenośnego Game Boy Advance – przekazaliśmy Wam pod koniec zeszłego roku. Dzisiaj, za sprawą japońskiego Jump Magazine, możemy przedstawić kolejne.

Koncern Take 2 Interactive zaktualizował swój plan wydawniczy

Krystian Smoszna, 30 marca 2007, 10:07

W Internecie pojawił się plan wydawniczy koncernu Take 2 Interactive, w którym znajdziemy zaktualizowane daty premier dwunastu gier, jakie firma ta zamierza opublikować na rynku w bieżącym roku.

Resistance: Fall of Man najlepiej sprzedającą się grą na konsolę PlayStation 3

Jiker, 30 marca 2007, 09:20

Serwis VG Charts przekazał właśnie informację, z której wynika, że pierwszą pozycją wydaną na konsolę PlayStation 3, która osiągnęła milionową sprzedaż nie jest zdecydowanie najgłośniej promowany MotorStorm, lecz niedoceniony przez niektórych Resistance: Fall of Man.

Dzień z Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium na GRY-OnLine!
Dzień z Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium na GRY-OnLine!

Łukasz Malik, 30 marca 2007, 09:18

W dniu oficjalnej polskiej i europejskiej premiery Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji. U.V. Impaler włożył ogrom pracy aby przygotować najwyższej jakości materiały.

Poradnik: Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium – Część I

Redakcja GRYOnline.pl, 30 marca 2007, 09:17

Pierwsza część poradnika do gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium zawiera szczegółowe rozwiązanie do wszystkich misji kampanii dla jednego gracza. Opisy scenariuszy zostały skonstruowane w taki sposób, aby uwzględnić w nich nie tylko zadania główne, ale również cele bonusowe.

Historia cyklu Command & Conquer - część 5
Historia cyklu Command & Conquer - część 5

Krystian Smoszna, 30 marca 2007, 09:03

Zapraszamy do lektury piątej części artykułu, w którym możecie zapoznać się z historią cyklu Command & Conquer. Dziś przyjrzymy się grze Red Alert 2 oraz pierwszoosobowej strzelaninie, zatytułowanej Renegade.

UNO pierwszą pozycją Xbox Live Arcade ze sprzedażą na poziomie miliona sztuk

Jiker, 30 marca 2007, 09:02

Agencja prasowa Reuters poinformowała, że gra karciana pod tytułem UNO stała się pierwszą pozycją wydaną w ramach usługi Xbox Live Arcade, która sprzedała się w co najmniej milionowym nakładzie.

Premiera trailera Grand Theft Auto IV
Premiera trailera Grand Theft Auto IV

eLKaeR, 30 marca 2007, 05:55

Ludzie z korporacji Rockstar Games dotrzymali słowa i minionej nocy wypuścili na fale globalnego oceanu informatycznego pierwszy trailer, zapowiadający Grand Theft Auto IV. Na tę grę czekają posiadacze konsol PlayStation 3 i Xbox 360 – premiera amerykańska nastąpić ma 16 października 2007, a debiut europejski zaplanowano trzy dni po tym terminie.