Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 marca 2007, 12:11

autor: Metatron

Zabawa na Wii dla pasażerów rejsów Norwegian Cruise Line

Firma Nintendo postawiła sobie za cel dotarcie do jak największej liczby odbiorców, nawet do takich (i szczególnie takich), którzy dotąd nie mieli zbyt wiele wspólnego z grami. Jednym z przejawów tej strategii jest wprowadzanie Wii do domów spokojnej starości, innym zainicjowane właśnie porozumienie z Norwegian Cruise Line, amerykańską firmą specjalizującą się w rejsach pasażerskich.

Firma Nintendo postawiła sobie za cel dotarcie do jak największej liczby odbiorców, nawet do takich (i szczególnie takich), którzy dotąd nie mieli zbyt wiele wspólnego z grami. Jednym z przejawów tej strategii jest wprowadzanie Wii do domów spokojnej starości, innym zainicjowane właśnie porozumienie z Norwegian Cruise Line, amerykańską firmą z siedzibą w Miami specjalizującą się w rejsach pasażerskich.

Zabawa na Wii dla pasażerów rejsów Norwegian Cruise Line - ilustracja #1

Na mocy wspomnianej umowy na każdym ze statków NCL w pomieszczeniach publicznych znajdą się konsole Wii. Pasażerowie będą mogli gromadzić się w nich i rozgrywać partyjkę w Wii Sports, Wii Play, WarioWare: Smooth Moves albo Excite Truck. Ich zmagania będą wyświetlane na dużych ekranach. Ponadto konsola wraz z grami dla najmłodszych znajdzie się w pomieszczeniach przeznaczonych dla dzieci (Kid’s Crew). W trakcie rejsu pasażerowie mogą liczyć na liczne atrakcje, w tym również na turnieje i inne konkursy związane z grami.

Norwegian Criuse Line to wspaniały partner, ponieważ oferują nam bezpośredni dostęp do osób, które odbiegają od stereotypu standardowego gracza. Nasza umowa pokazuje, jak społeczny fenomen Wii się rozwija, począwszy od zabawki imprezowej, poprzez pomoc w ćwiczeniach fizycznych, a teraz nawet jako jeden z aspektów rozrywki podczas wakacyjnych rejsów” – powiedział George Harrison, wiceprezes Nintendo of America.