Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Wii Play (Wii)

Wii Play Wii

Wii Play jest specjalnym zestawem gier, przygotowanym jako tzw. tytuł startowy konsoli Wii. Omawiany pakiet ma za zadanie zaznajomić użytkowników w sposób praktyczny z możliwościami, oferowanymi przez rewolucyjną konsolę marki Nintendo.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Wii Play (Wii)

producent: Nintendo

wydawca: Nintendo

wydawca PL: Lukas Toys

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

19listopada2006

8grudnia2006

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wii Play jest specjalnym zestawem gier, przygotowanym jako tzw. tytuł startowy konsoli Wii. Omawiany pakiet ma za zadanie zaznajomić użytkowników w sposób praktyczny z możliwościami, oferowanymi przez rewolucyjną konsolę marki Nintendo. Rzecz jasna sprowadza się to głównie do intensywnego używania unikalnego Wii-pilota.

Każda z części składowych Wii Play ma formę mini-gry, przeznaczonej dla maksymalnie czterech osób. Możemy zatem m.in. strzelać do kaczek, łowić ryby, zmagać się przy pingpongowym stole, wbijać bilardowe kule i dopasowywać figury geometryczne. Wszystkie konkurencje skonstruowano według prostego schematu, więc żaden gracz nie powinien mieć problemu z błyskawicznym opanowaniem zasad zabawy.

Warto zauważyć, że w wybranych trybach, zawartych w Wii Play, wykorzystywana jest opcja Mii Channel. Pozwala ona użytkownikowi na stworzenie własnego wirtualnego wizerunku o charakterze karykatury. Wybiera się więc kolor skóry, styl uczesania, kształt oczu, rodzaj uczesania etc, typ ubioru etc.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Ocena czytelników: 6,6 / 10 na podstawie 67 głosów czytelników.

Gry podobne do Wii Play

Klasyfikacja PEGI Wii Play

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii Play - recenzja gry
Wii Play - recenzja gry

Recenzja 17 stycznia 2007, 12:13

Tutaj sprawa jest mniej oczywista. Najogólniej, Find Mii polega na wskazywaniu celowniczkiem Mii spełniającego pewne zadane na danym poziomie warunki: najszybciej idącego, jedynego „bez pary”, tego który jest avatarem danego gracza, itp. Do działania w tym wszystkim mobilizuje nas upływający czas, w którym musimy się zamknąć. Ot, taka szybka gierka na spostrzegawczość, pod względem zastosowania Wiilota nie różniąca się może od poprzedniej, ale wymagająca odrobiny myślenia.