Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 marca 2007

Historia serii Grand Theft Auto – część 7
Historia serii Grand Theft Auto – część 7

Vercetti, 17 marca 2007, 12:46

Emocje związane z polską premierą Grand Theft Auto Vice City Stories na PS2 już za nami. Od wczoraj najnowsze dziecko Rockstar Games można już nabyć we wszystkich sieciach sprzedaży na terenie naszego kraju. Korzystając z okazji, że niniejszy odcinek historii GTA jest ostatnim aktem naszej opowieści, dzisiaj zajmujemy się właśnie mini-serią Stories

Myśli nieprzemyślane o życiu (i o grach)

Redakcja GRYOnline.pl, 17 marca 2007, 11:38

Nieczęsto jednak zdarza się, by to właśnie gry podejmowały *tematykę* lub *problematykę*, jeszcze lepiej – nie dzieje się tak z definicji, z której służą rozrywce – ale zdarza się.

Legendarna Edycja gry Halo 3 za 129 dolarów?

Jiker, 17 marca 2007, 10:40

Trzeba przyznać, że opisane przez nas wczoraj trzy wcielenia gry Halo 3 prezentują się co najmniej bardzo dobrze. Szczególne wrażenie wywiera na graczach edycja Legendarna, składająca się z kilku bonusowych materiałów, płyty z grą oraz efektownego hełmu bojowego Master Chiefa, pełniącego funkcję przykrycia osłaniającego stojak na pudełka z programami. Ile przyjdzie nam zapłacić za tenże zestaw?

Microsoft: Games for Windows to długotrwała inwestycja

Metatron, 17 marca 2007, 10:34

Kiedy Doug Lombardi skrytykował inicjatywę Microsoftu Games for Windows, określając ją krótkotrwałą akcją mającą na celu promowanie nowego systemu operacyjnego Vista, nie trzeba było być jasnowidzem, by spodziewać się odpowiedzi od giganta z Redmond.

Take Two pozywa Jacka Thompsona do sądu

Metatron, 17 marca 2007, 10:20

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka, chciałoby się rzec na wieść o tym, że Take Two pozwało do sądu Jacka Thompsona, czołowego amerykańskiego działacza walczącego z przemocą i pornografią w grach – co w większości przypadków sprowadzało się do zaskarżania kolejnych produkcji studia Rockstar.

Super Mario Galaxy z trybem rozgrywki wieloosobowej?

Jiker, 17 marca 2007, 10:07

Tydzień temu przekazaliśmy Wam informację, że Super Mario Galaxy, a więc pierwszy pełnoprawny tytuł z serii Super Mario przeznaczony dla Wii, zostanie wydany jeszcze w tym roku. Zapewniał o tym w trakcie Game Developers Conference sam Shigeru Miyamato. Wczoraj dowiedzieliśmy się natomiast, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż w grze znajdzie się opcja rozgrywki wieloosobowej.

Guitar Hero II na X360 w złocie
Guitar Hero II na X360 w złocie

Metatron, 17 marca 2007, 10:05

Guitar Hero II, kontynuacja znakomitej gry muzycznej, którą od jakiegoś czasu mogą cieszyć się posiadacze PS2, już niedługo trafi na X360. Jak ogłosił wydawca gry, firma Activision, przygotowana z myślą o konsoli Microsoftu wersja osiągnęła właśnie status złoty. Tytuł trafi na amerykańskie półki sklepowe już 3 kwietnia. Trzy dni później dostępny będzie również w Europie.

Castlevania: Symphony of the Night już w środę w ramach usługi Xbox Live Arcade
Castlevania: Symphony of the Night już w środę w ramach usługi Xbox Live Arcade

Jiker, 17 marca 2007, 09:40

Firma Konami poinformowała, że już w najbliższą środę, tj. 21 marca 2007 roku, wyda w ramach usługi Xbox Live Arcade długo oczekiwaną konwersję gry Castlevania: Symphony of the Night. Posiadacze Xboksa 360 otrzymają zatem kolejny po Wormsach hitowo zapowiadający się tytuł.