Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 marca 2007, 19:14

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: God of War II

Witaj w nieoficjalnym poradniku do cudownej gry, jaką jest God of War II. Znajdziesz w nim kompletną solucję do wszystkich poziomów gry, a także lokalizacje wszystkich power-upów (Oczu Gorgony oraz Piór Feniksa), sekretów (Urn) i skrzyń z dodatkowym doświadczeniem. Dodatkowo, pojedynki z większością bossów opatrzone zostały instruktażowymi materiałami filmowymi.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do cudownej gry, jaką jest God of War II. Znajdziesz w nim kompletną solucję do wszystkich poziomów gry, a także lokalizacje wszystkich power-upów (Oczu Gorgony oraz Piór Feniksa), sekretów (Urn) i skrzyń z dodatkowym doświadczeniem. Dodatkowo, pojedynki z większością bossów opatrzone zostały instruktażowymi materiałami filmowymi. ” - „Lordareon”

God of War II - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry God of War II w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

God of War II

God of War II