Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 marca 2007, 09:17

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium – Część I

Pierwsza część poradnika do gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium zawiera szczegółowe rozwiązanie do wszystkich misji kampanii dla jednego gracza. Opisy scenariuszy zostały skonstruowane w taki sposób, aby uwzględnić w nich nie tylko zadania główne, ale również cele bonusowe.

„Pierwsza część poradnika do gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium zawiera szczegółowe rozwiązanie do wszystkich misji kampanii dla jednego gracza. Opisy scenariuszy zostały skonstruowane w taki sposób, aby uwzględnić w nich nie tylko zadania główne, ale również cele bonusowe.

Porady zaprezentowane w poniższym rozwiązaniu nie są jedynymi skutecznymi metodami na pokonanie danego problemu. Gra jest skonstruowana w taki sposób, że pewne rzeczy można wykonać zupełnie inaczej, stosując odmienną taktykę oraz inne jednostki. W solucji tej starałem się uwzględnić najlepsze moim zdaniem rozwiązania.” - „U.V. Impaler”

Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium SP - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium SP w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.