Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 kwietnia 2007

Vice City w Grand Theft Auto IV za 300 dolarów?
Vice City w Grand Theft Auto IV za 300 dolarów?

Krystian Smoszna, 1 kwietnia 2007, 12:04

Można było spodziewać się, że fani cyklu Grand Theft Auto rozłożą opublikowany w piątek zwiastun czwartej części gry na czynniki pierwsze, poszukując ukrytych informacji, które mogłyby powiedzieć coś więcej na temat tego programu. Jedną z takich ciekawostek znalazł przedwczoraj użytkownik serwisu GTAForums.

Annex nowym trybem rozgrywki w grze Gears of War
Annex nowym trybem rozgrywki w grze Gears of War

Krystian Smoszna, 1 kwietnia 2007, 11:16

Już wkrótce w Internecie zadebiutuje kolejna aktualizacja do gry Gears of War. Fani strzelaniny wyprodukowanej przez firmę Epic Games mogą spodziewać się w rozszerzeniu kilku interesujących innowacji.

Call of Duty 3 na PC?
Call of Duty 3 na PC?

Krystian Smoszna, 1 kwietnia 2007, 10:39

Amerykańska organizacja ESRB (Entertainment Software Rating Board), zajmująca się ustalaniem kategorii wiekowych dla gier komputerowych, często przynosi nam wieści na temat produktów, które nie zostały oficjalne zapowiedziane. Nie inaczej jest tym razem...

Zagraj w Dark and Light za darmo!
Zagraj w Dark and Light za darmo!

Krystian Smoszna, 1 kwietnia 2007, 10:14

Mamy dobre wieści dla użytkowników gry Dark and Light, zarówno tych byłych, jak i obecnych. Ze względu na trudności z systemem płatności, firma Farlan Entertainment zdecydowała się zlikwidować konieczność uiszczania opłaty abonamentowej w wyżej wymienionym programie. Oznacza to, że od wczoraj gracze mogą zwiedzać fantastyczną krainę za darmo.

Demo gry Forza Motorsport 2 w drodze
Demo gry Forza Motorsport 2 w drodze

Krystian Smoszna, 1 kwietnia 2007, 09:54

Już w tym miesiącu użytkownicy konsoli Xbox 360 będą mogli przetestować oficjalne demo gry Forza Motorsport 2. Firma Microsoft Game Studios zamierza przedstawić wszystkim zainteresowanym swój produkt, zanim jego pełna wersja zadebiutuje na rynku elektronicznej rozrywki.

Steven Spielberg + engine z Crysisa = System Shock nowej generacji
Steven Spielberg + engine z Crysisa = System Shock nowej generacji

eLKaeR, 1 kwietnia 2007, 09:09

Firmę Origin Systems, związaną od piętnastu lat z koncernem Electronic Arts, kojarzymy głównie z serią Ultima i Wing Commander - tę ostatnią markę postanowiono zresztą wskrzesić i zaserwować posiadaczom X360 pozycję Wing Commander Arena. Ponadto "Elektronicy" chcą przypomnieć graczom o jeszcze jednym słynnym produkcie, wypuszczonym na rynek w 1994 roku za sprawą wspomnianego teksańskiego studia.