Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 kwietnia 2007

W sieci zadebiutował kolejny film prezentujący Resident Evil: Umbrella Chronicles

Jiker, 15 kwietnia 2007, 19:27

W sieci ukazał się kolejny film ukazujący grę Resident Evil: Umbrella Chronicles w ruchu. Po krótkim, bo zaledwie 30-sekundowym i tak naprawdę niewiele pokazującym oficjalnym zwiastunie przyszedł czas na 3-minutowy obraz prezentujący system rozgrywki już w całej swej okazałości.

Zobacz jak prezentuje się headset przeznaczony dla konsoli Nintendo DS
Zobacz jak prezentuje się headset przeznaczony dla konsoli Nintendo DS

Jiker, 15 kwietnia 2007, 16:39

O specjalnym headsecie przygotowanym przez Nintendo dla posiadaczy przenośnego DS-a informowaliśmy Was po raz pierwszy niespełna miesiąc temu. Dowiedzieliśmy się wtedy, że będzie on wykorzystywany do rozmów toczonych pomiędzy posiadaczami najnowszych gier z serii Pokemon. Wczoraj poznaliśmy jego wygląd.

Pełna wersja Go! Sudoku już w ofercie usługi PlayStation Store

Jiker, 15 kwietnia 2007, 16:13

Firma Sony Computer Entertainment poinformowała o kolejnej aktualizacji europejskiej wersji usługi PlayStation Store. Jej oferta poszerzona została tym razem o pełną wersję gry Go! Sudoku. Cena gry ustalona została na poziomie 4.99 Euro.

Pac-Man przewodzi kolejnej aktualizacji europejskiej wersji usługi Virtual Console
Pac-Man przewodzi kolejnej aktualizacji europejskiej wersji usługi Virtual Console

Jiker, 15 kwietnia 2007, 15:54

Ci posiadacze konsoli Wii, którzy cierpią z powodu permanentnego głodu wywołanego niewystarczającą liczbą pozycji z grupy tzw. retro-klasyki, mogą zaopatrzyć się w kolejną grupę starszych gier. Tym razem europejska wersja usługi Virtual Console wzbogacona została o trzy tytuły: Pac-Man, ActRaiser oraz Bonk’s Revenge.

Aktualizacja Guitar Hero II rozwiązuje problem z wadliwymi kontrolerami

Jiker, 15 kwietnia 2007, 10:16

Wygląda na to, że problem z kontrolerami do gry Guitar Hero II w wersji na Xboksa 360 został rozwiązany. Podziękowania należą się oczywiście firmom RedOctane i Harmonix, które opracowały i opublikowały w ramach Xbox Live patch usuwający opisywane przez media kłopoty z tzw. wajchą (vide: Problemy z kontrolerem do gry Guitar Hero II).

Najlepiej sprzedające się gry i konsole w Japonii (2 - 8 kwietnia)

Jiker, 15 kwietnia 2007, 10:02

Dominacja przenośnej konsoli Nintendo DS w Kraju Kwitnącej Wiśni nieco osłabła. W okresie 2 - 8 kwietnia 2007 roku na listę dziesięciu najlepiej sprzedających się gier zdołały bowiem wejść jedynie trzy gry powstałe na tę właśnie platformę. W górę poszła z kolei sprzedaż tego sprzętu do grania – z 80.000 do niemal 111.000 egzemplarzy.