Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 kwietnia 2007

Poradnik: Guild Wars: Nightfall

Redakcja GRYOnline.pl, 19 kwietnia 2007, 20:09

Witam wszystkich w poradniku do drugiego dodatku do jednej z najpopularniejszych gier MMO. Skoncentruję się w nim wyłącznie na trybie PvE (człowiek vs. otoczenie) i postaram się opisać, lub choćby zaznaczyć, wszystkie zadania oraz misje, jakie możecie w Nightfallu znaleźć, a także pokazać najważniejsze miejsca we wszystkich krainach oraz miastach, które możecie odwiedzić.

Pół miliona przedpremierowych zamówień na Pokemony

Vercetti, 19 kwietnia 2007, 16:45

Amerykanie nadal szaleją na punkcie Pokemonów. Taki wniosek można wysnuć na podstawie informacji, jaką ujawnił dzisiaj koncern Nintendo. Japoński gigant elektronicznej rozrywki opublikował wiadomość, w której pochwalił się, że dwa wydawane przez niego tytuły dedykowane NDS-owi, Pokemon Diamond oraz Pokemon Pearl, na kilka dni przed swym debiutem w USA doczekały się już 533 tysięcy zadeklarowanych

Operation Flashpoint 2 oraz Race Driver One w przyszłym roku
Operation Flashpoint 2 oraz Race Driver One w przyszłym roku

Vercetti, 19 kwietnia 2007, 16:15

Najwidoczniej dzisiejsza data jest dniem, w którym brytyjskie Codemasters postanowiło w dość obszerny sposób podzielić się z prasą swymi planami na przyszłość. Sprzyja temu zresztą impreza firmowa o nazwie Code '07, idealnie pasująca do tego, aby pochwalić się światu swymi sztandarowymi tytułami. Przed kilkoma godzinami informowaliśmy Was o tym, że „Mistrzowie Kodu” zamierzają wypuścić na NDS-a

Kolejne szczegóły na temat DK Bongo Blast
Kolejne szczegóły na temat DK Bongo Blast

Vercetti, 19 kwietnia 2007, 15:40

Najnowsze wydanie japońskiego magazynu Famitsu zawiera kilka ciekawych informacji na temat nadchodzących wyścigów Donkey Kong Bongo Blast, tworzonych przez studio Paon na zlecenie Nintendo. Jedną z najważniejszych wiadomości jest fakt, że omawiana pozycja zadebiutuje w Kraju Kwitnącej Wiśni już 28 czerwca, trafiając tylko i wyłącznie do posiadaczy Wii.

Pomysł na reedycję Gore: Ultimate Soldier

Sargeras, 19 kwietnia 2007, 14:56

Na oficjalnej stronie studia 4D Rulers podano informację, że planowana jest re-edycja gry Gore: Ultimate Soldier. Nowa wersja tego programu zawierająca liczne ulepszenia będzie do ściągnięcia z internetu za darmo. Jak zatem producenci chcą na niej zarobić?

System Steam zhackowany - wyciekły ważne dane

Sargeras, 19 kwietnia 2007, 13:48

Pojawiła się bardzo niepokojąca informacja na temat systemu Steam. Wszystko wskazuje na to, że należąca do Valve Corporation baza danych systemu internetowej dystrybucji gier została zhackowana. I nie był to niewinny figiel, który mógłby spłatać specom od informatyki człowiek czerpiący satysfakcję wyłącznie z łamania zabezpieczeń.

Kolejne szczegóły na temat dema Forza 2 Motorsport
Kolejne szczegóły na temat dema Forza 2 Motorsport

Sargeras, 19 kwietnia 2007, 12:44

Poznaliśmy dalsze szczegóły dotyczące wersji demonstracyjnej gry Forza Motorsport 2. Otóż demo nie będzie zawierało opcji rozgrywki wieloosobowej za pośrednictwem sieci Xbox Live, ale zamiast tego będzie można ścigać się z siedmioma wirtualnymi przeciwnikami w single-playerze. Ponadto dostępny będzie tuning.

Sony zmieni politykę cenową związaną z PlayStation 3
Sony zmieni politykę cenową związaną z PlayStation 3

Major Doktor Upiorna, 19 kwietnia 2007, 12:16

Z ostatnich doniesień serwisu The Financial Times wynika, że firma Sony postanowiła zmienić swoje plany finansowe odnośnie konsoli PS 3. Wprowadzenie zmian do przewidywanego budżetu wymusza powolna sprzedaż owej platformy sprzętowej w Kraju Kwitnącej Wiśni i Stanach Zjednoczonych.

Crash Bandicoot powróci w grze na konsole Nintendo
Crash Bandicoot powróci w grze na konsole Nintendo

Metatron, 19 kwietnia 2007, 12:13

Wygląda na to, że jeden z ulubionych bohaterów ery PSX powróci w tworzonej na Wii, NDS oraz GBA grze Crash of the Titans. Według informacji podanych przez serwis Go Nintendo, nowa produkcja z Crashem Bandicootem w roli głównej powinna trafić na półki sklepowe w październiku tego roku.

Zapowiedziano grę Race Driver: Create & Race
Zapowiedziano grę Race Driver: Create & Race

Metatron, 19 kwietnia 2007, 11:57

Firma Codemasters zapowiedziała grę na NDS Race Driver: Create & Race. Te powstające wyłącznie z myślą o przenośnej konsoli Nintendo wyścigi pozwolą nie tylko zmierzyć się z wieloma znanymi ze świata rzeczywistego torami, lecz także stworzyć własne. Premiera produkcji przewidziana jest na lato tego roku.

Pomnik ku pamięci ofiar masakry w Virginia Tech w grze Second Life
Pomnik ku pamięci ofiar masakry w Virginia Tech w grze Second Life

Metatron, 19 kwietnia 2007, 11:42

Masakra na amerykańskim uniwersytecie Virginia Tech skłoniła Rossa Perkinsa, jednego z pracowników wspomnianej uczelni, do stworzenia w grze Second Life pomnika upamiętniającego ofiary tego smutnego wydarzenia.

Eidos wyda więcej gier na NDS i Wii
Eidos wyda więcej gier na NDS i Wii

Sargeras, 19 kwietnia 2007, 11:39

Firma Eidos Interactive, znany wydawca gier (serie Tomb Rider, Commandos, Hitman) i właściciel studiów developerskich, prowadzi ostatnio bardzo aktywną politykę. Dopiero co informowaliśmy o działaniach zmierzających do poszerzenia asortymentu w zakresie gier mobilnych, a już mamy kolejną informację. Tym razem Eidos nawiązało współpracę z Majesco Entertainment, producentem tytułów dla tzw. casual gamers.

Ogłoszono międzynarodowe mistrzostwa w grze Pac-Man
Ogłoszono międzynarodowe mistrzostwa w grze Pac-Man

Metatron, 19 kwietnia 2007, 11:26

Jeżeli myśleliście, że mistrzostwa w grach dotyczą głównie strzelanin, bijatyk i strategii, jesteście w błędzie. Jak się bowiem okazało, nawet staruszek Pac-Man doczekał się własnych ogólnoświatowych zawodów.

Nowe informacje o Project S autorstwa Hideo Kojimy i Goichiego Sudy
Nowe informacje o Project S autorstwa Hideo Kojimy i Goichiego Sudy

Metatron, 19 kwietnia 2007, 11:15

Jakiś czas temu w Internecie pojawiły się informacje o wspólnym projekcie twórcy serii Metal Gear Solid Hideo Kojimy i Goichiego Sudy, prezesa niezależnego studia deweloperskiego Grasshopper Manufacture, które ma na swoim koncie takie produkcje jak Killer 7 na PS2 czy Contact na NDS. Pierwotnie mówiło się, że dzieło enigmatycznie określone jako Project S będzie grą przygodową na Wii.

Bethesda otwiera oficjalne forum Fallout 3
Bethesda otwiera oficjalne forum Fallout 3

lhorror, 19 kwietnia 2007, 10:37

Bethesda Softworks po przejęciu praw do serii Fallout, nie zasypia gruszek w popiele i otwiera oficjalne forum Fallout 3. Teraz każdy z nas może się wypowiedzieć na temat tego, co chciałby zobaczyć w trzeciej odsłonie tej kultowej gry, a czego wolałby uniknąć, a także porozmawiać z developerami.

Zapowiedziano Grand Prix Tycoon
Zapowiedziano Grand Prix Tycoon

Major Doktor Upiorna, 19 kwietnia 2007, 10:09

Budowanie wesołego miasteczka czy rozwijanie sieci komunikacyjnych powoli staje się mówiąc delikatnie nudne. Z tego też względu developerzy ze studia Quasit-Rushyo Games postanowili coś z tym zrobić. Projekt, nad którym obecnie pracują będzie menadżerem wyścigów Grand Prix.

Tryb rozgrywki sieciowej w przenośnych Worms: Open Warfare 2

Jiker, 19 kwietnia 2007, 09:45

Pierwsze wiadomości na temat kontynuacji gry Worms: Open Warfare mogliśmy Wam przekazać na początku kwietnia. Dzisiaj dysponujemy kolejnymi oficjalnymi informacjami ujawniony przez wydawcę Worms: Open Warfare 2, firmę THQ. Wiemy chociażby, że posiadacze Nintendo DS i PSP będą mogli bawić się w trybie rozgrywki sieciowej.

Eugen Systems pracuje nad nowym RTS’em
Eugen Systems pracuje nad nowym RTS’em

lhorror, 19 kwietnia 2007, 09:16

Francuski developer Eugen Systems ogłosił, że pracuje nad nową grą RTS dla PC i Xboxa 360 (możliwa jest także wersja dla Playstation 3). W obecnej chwili nie są znane żadne szczegóły dotyczące tego przedsięwzięcia, jednak firma zapewnia, iż jego wydaniem zajmie się światowej klasy wydawca (jeden z pierwszej piątki).

Crytek odnosi się do ostatnich spekulacji na temat konwersji Crysis na konsole

Jiker, 19 kwietnia 2007, 09:15

Przedstawiciele Crytek odnieśli się do wczorajszych spekulacji, które pojawiły się w sieci w związku z opublikowaniem na łamach oficjalnej strony internetowej firmy interesującego ogłoszenia o pracę. Firma poszukuje za jego pośrednictwem programisty PlayStation 3.

Latem usługa Virtual Console zostanie poszerzona o gry z konsoli Neo Geo

Jiker, 19 kwietnia 2007, 08:58

Prezes amerykańskiego oddziału firmy SNK Playmore, Ben Herman, oznajmił w wywiadzie udzielonym serwisowi IGN, że już niedługo, bo w połowie lata 2007 roku, usługa Virtual Console zostanie poszerzona o gry z kolejnej platformy – konsoli Neo Geo. Potwierdziły się zatem informacje przedstawione przez nas pod koniec lutego.

Nowe gry o superbohaterach w planie wydawniczym Segi
Nowe gry o superbohaterach w planie wydawniczym Segi

Metatron, 19 kwietnia 2007, 08:42

W listopadzie ubiegłego roku firma SEGA wykupiła prawa do tworzenia gier wykorzystujących postać komiksowego bohatera Iron Mana. Wygląda na to, że w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się większej ilości produkcji opartych na pomysłach zaczerpniętych z serii wydawanych przez Marvel Comics.

Gry spod znaku Final Fantasy XIII trafią na różne platformy sprzętowe

Metatron, 19 kwietnia 2007, 08:33

Plotki o tym, że gra Final Fantasy XIII nie musi wcale być wydana jedynie jako exclusive na PS3, pojawiły się już jakiś czas temu. Ostatnio jednak Motomu Toriyama ze Square Enix dolał oliwy do ognia mówiąc, że gry wykorzystujące markę FF XIII będą miały charakter multiplatformowy.

Beautiful Katamari oficjalnie na PS3 i Xboksa 360, w planach także wersja na Wii
Beautiful Katamari oficjalnie na PS3 i Xboksa 360, w planach także wersja na Wii

Jiker, 19 kwietnia 2007, 08:28

Firma Namco Bandai poinformowała na łamach japońskiego magazynu Weekly Famitsu, że pracuje aktualnie nad Beautiful Katamari – najnowszą odsłoną kultowej serii Katamari Damacy. Zostanie ona wydana na konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3. W planach jest także premiera wersji na Nintendo Wii.

Zapowiedziano sequel gry Naruto Uzumaki Chronicles
Zapowiedziano sequel gry Naruto Uzumaki Chronicles

Major Doktor Upiorna, 19 kwietnia 2007, 08:19

Firma Namco Bandai zapowiedziała kolejną grę z serii opartej na konwie popularnego cyklu kreskówek i anime rodem z Japonii. Owe wirtualne bijatyki, bo tym właśnie będzie Naruto: Uzumaki Chronicles 2, pojawią się pod koniec nadchodzącego lata na terenie Stanów Zjednoczonych. Gra zostanie zadedykowana posiadaczom konsoli PlayStation 2.

Zobacz TimeShifta po operacji plastycznej
Zobacz TimeShifta po operacji plastycznej

Łukasz Malik, 19 kwietnia 2007, 08:08

Prawie rok temu informowaliśmy Was o zmianie wydawcy pierwszoosobowej strzelanki zatytułowanej TimeShift. Będąc jeszcze pod skrzydłami Atari, developerzy wypuścili niezbyt ciepło przyjęte demo, a od premiery dzieliły nas raczej tygodnie niż miesiące.