Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 kwietnia 2007

Elder Scrolls IV: Oblivion nie do kupienia w brytyjskiej sieci GAME

Elrond, 29 kwietnia 2007, 23:08

Wygląda na to, iż zbierający bardzo dobre rezencje, reprezentant gatunku RPG, Elder Scrolls IV: Oblivion, w wersji na PS3, nie będzie miał łatwego życia na Wyspach Brytyjskich, kilka dni po swojej premierze. Jak informują redaktorzy serwisu Gameindustry.biz, największa w UK sieć sklepów parających się dostarczaniem rozrywki elektronicznej, GAME, nie prowadzi sprzedaży wspomnianego tytułu.

Calling All Cars w złocie
Calling All Cars w złocie

Metatron, 29 kwietnia 2007, 15:23

Oczekiwana przez wielu gra Davida Jaffe (God of War) Calling All Cars, znana wcześniej jako Criminal Crackdown, osiągnęła status złoty i trafi na serwery PlayStation Store już w czwartek 3 maja w cenie 9,99 USD. Początkowo będzie dostępna jedynie dla amerykańskich posiadaczy PS3.

Znamy już fabułę filmu Gears of War

Metatron, 29 kwietnia 2007, 15:06

Kiedy pojawiły się pierwsze informacje o tym, że szykowana jest ekranizacja bestsellerowej gry Gears of War, wielu osobom nasunęła się myśl, że materiał fabularny zawarty w konsolowej produkcji jest niewystarczający do tego, by rozwinąć go do postaci, która sprawdzi się na kinowym ekranie. Okazało się jednak, że nie trzeba było martwić się na zapas, czego dowodzi zarys scenariusza.

Infinity Ward ujawnia pierwszy trailer Call of Duty 4: Modern Warfare
Infinity Ward ujawnia pierwszy trailer Call of Duty 4: Modern Warfare

Metatron, 29 kwietnia 2007, 14:44

Fani serii Call of Duty z niecierpliwością czekali na ważne wydarzenie, które według wcześniejszych informacji miało mieć miejsce wczoraj i być związane z najnowszą, czwartą odsłoną cyklu. Większość osób spodziewała się, że Activision opublikuje oficjalną zapowiedź gry. Okazało się jednak, że na takową przyjdzie nam jeszcze poczekać. Zamiast tego udostępniono trailer.

Będzie ciąg dalszy Star Ocean?

Elrond, 29 kwietnia 2007, 14:30

Serię Star Ocean kojarzą raczej posiadacze PlayStation. Ostatnia inkarnacja tego cyklu RPG miała miejsce w roku 2004 pod postacią gry Till the End of Time. Od tego czasu słuch o Gwiezdnym Oceanie zaginął, aczkolwiek wygląda na to, iż przyjdzie nam przynajmniej jeszcze raz go odwiedzić.

Kontynuacja Pro Cycling Manager w toku
Kontynuacja Pro Cycling Manager w toku

Elrond, 29 kwietnia 2007, 13:43

Sezon rowerowy mamy już pełną parą (oprócz maniaków, dla których trwa on okrągły rok:), jednak również osoby, które nie przepadają za wysiłkiem fizycznym na świeżym powietrzu mogą pobawić się dwoma kółkami w zaciszu domowym. Służyć temu będzie kolejna odsłona Pro Cycling Manager o czym poinformowali przedstawiciele firm Focus Home Interactive oraz Cyanide.