Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 kwietnia 2007

Poradnik: Jade Empire: Edycja Specjalna

Redakcja GRYOnline.pl, 2 kwietnia 2007, 20:08

Witajcie w świecie Jade Empire, gdzie panuje równouprawnienie kobiet i mężczyzn, a srebro sypie się z każdego rozbitego garnka. Mam przyjemność zaprezentować Wam nową wersję poradnika, w całości dostosowaną do polskiej wersji językowej. W jego części pierwszej znajdziecie opis bohaterów oraz rozmaite rodzaje technik. Druga część to chronologiczny opis przejścia wszystkich zadań, jakie czekają na Was w cesarstwie.

EMPiK - Top Lista nr 13 (02/04/07)

Metatron, 2 kwietnia 2007, 17:29

Zgodnie z tradycją przedstawiamy wam zeszłotygodniowe wyniki sprzedaży gier w salonach EMPiK-u. Zestawienie dotyczy tytułów wydanych na komputery PC oraz konsolę PS2, a powstało w oparciu o dane zabrane w dniach 26.03.2007 - 01.04.2007 z 90 salonów tej sieci.

Shadowrun – japońska premiera w czerwcu
Shadowrun – japońska premiera w czerwcu

Vercetti, 2 kwietnia 2007, 17:15

Według informacji, które zostały dzisiaj przedstawione przez jednego z przedstawicieli Microsoftu, najnowsza, pierwszoosobowa gra akcji wydawana przez giganta z Redmond zadebiutuje na rynku 21 czerwca 2007. Mowa oczywiście o Shadowrunie, ostatnim projekcie zespołu FASA Corporation, przeznaczonym na konsole X360 oraz komputery osobiste.

Prima aprilis w świecie gier - podsumowanie
Prima aprilis w świecie gier - podsumowanie

Louvette, 2 kwietnia 2007, 14:36

Zapraszamy was do zapoznania się z krótkim zestawieniem najciekawszych żartów primaaprilisowych, które pojawiły się na łamach światowych serwisów internetowych poświęconych elektronicznej rozrywce.

Sequel NiGHTS na Wii już oficjalnie
Sequel NiGHTS na Wii już oficjalnie

Sargeras, 2 kwietnia 2007, 12:45

Pojawiające się od jakiegoś czasu plotki na temat drugiej części gry NiGHTS okazały się prawdziwe. Wczoraj w japońskiej prasie pojawiło się oficjalne oświadczenie Sega Japan mówiące o rozpoczęciu prac nad sequelem, którego roboczy tytuł brzmi: NiGHTS: Journey of Dreams.

Nowy projekt twórców Guitar Hero ujawniony

Metatron, 2 kwietnia 2007, 12:16

Firmy Harmonix nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi gier muzycznych, w końcu to twórcy święcącego triumfy Guitar Hero. Kiedy Activision ujawniło, że prace nad kolejnymi częściami tej gry przejmie ekipa z Neversoft, stało się jasne, że Harmonix zajmie się zupełnie nowym projektem. W końcu dowiedzieliśmy się paru szczegółów na jego temat.

Penumbra: Overture już do pobrania
Penumbra: Overture już do pobrania

Metatron, 2 kwietnia 2007, 12:03

Gracze, którzy z zapałem oddawali się zgłębianiu mrocznych zagadek Grenlandii w produkcji zatytułowanej Penumbra z pewnością ucieszą się z wiadomości, że pierwszy epizod jej komercyjnej wersji ukazał się zgodnie z planem i jest dostępny do pobrania za opłatą w wysokości 19,99$.

Xbox 360 Elite latem w Europie?
Xbox 360 Elite latem w Europie?

Metatron, 2 kwietnia 2007, 11:43

Tak to już zwykle bywa, że większość nowości z branży elektronicznej otrzymują najpierw gracze za Oceanem, podczas gdy Europejczycy muszą czekać z niecierpliwością na swoją kolej, często nawet nie wiedząc, kiedy ona nastąpi. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku ostatnio zapowiedzianej przez Microsoft konsoli Xbox 360 Elite.

Zagraj w mini-gierkę opartą na Dawn of Magic
Zagraj w mini-gierkę opartą na Dawn of Magic

Metatron, 2 kwietnia 2007, 11:13

Do europejskiej premiery gry Dawn of Magic pozostał jeszcze niecały miesiąc (27 kwietnia). Twórcy pragnąc umilić graczom oczekiwanie przygotowali na oficjalnej stronie projektu mini-gierkę, która pozwoli zmierzyć się z czarnoksiężnikiem Modo w karcianej rozgrywce.

Aktualizacja do gry Crackdown już dostępna
Aktualizacja do gry Crackdown już dostępna

Metatron, 2 kwietnia 2007, 10:57

Twórcy Crackdowna opracowali właśnie aktualizację swojego produktu. Każdy posiadacz wspomnianej gry, który ma konsolę podłączoną do Internetu, może automatycznie pobrać poprawkę.

PSP jako pomoc naukowa
PSP jako pomoc naukowa

Metatron, 2 kwietnia 2007, 10:44

Już po Świętach Wielkanocnych 30 uczniów brytyjskiej szkoły ponadpodstawowej w Handsworth otrzyma konsole PSP. Co ciekawe, nie do grania, lecz jako pomoce naukowe.

Top 10 gier w US (02/04/07)
Top 10 gier w US (02/04/07)

Krystian Smoszna, 2 kwietnia 2007, 08:57

Trzeci raz z rzędu najnowszy dodatek do gry The Sims 2 może pochwalić się tytułem najlepiej sprzedającego się produktu na PC w Stanach Zjednoczonych. W tygodniu zakończonym 17 marca, twór firmy Electronic Arts znów znalazł się na pierwszej pozycji.

Guitar Hero II w wersji na konsolę Xbox 360 z efektem gitarowym!
Guitar Hero II w wersji na konsolę Xbox 360 z efektem gitarowym!

Krystian Smoszna, 2 kwietnia 2007, 08:34

Użytkownicy konsoli Xbox 360 będą mogli podłączyć efekt gitarowy do instrumentu otrzymywanego wraz z grą Guitar Hero II – poinformowali redaktorzy serwisu Joystiq, którzy mieli już okazję zapoznać się z pełną wersją tego programu.

Sześć nowych gier w ofercie Steam od firmy Eidos
Sześć nowych gier w ofercie Steam od firmy Eidos

Krystian Smoszna, 2 kwietnia 2007, 07:25

W ofercie systemu elektronicznej dystrybucji Steam pojawiły się kolejne gry, których wydawcą jest firma Eidos. Po wprowadzeniu do sprzedaży produktów z serii Commandos i Hitman w połowie ubiegłego miesiąca, tym razem brytyjski koncern zdecydował się na udostępnienie innych tytułów, m.in. ostatniej odsłony cyklu Tomb Raider.

Bethesda Softworks publikuje nową wersję narzędzi do modyfikowania Obliviona
Bethesda Softworks publikuje nową wersję narzędzi do modyfikowania Obliviona

Krystian Smoszna, 2 kwietnia 2007, 07:22

Czwarta odsłona cyklu The Elder Scrolls cieszy się ogromną popularnością wśród twórców rozmaitych poprawek do gry. W chwili obecnej z Internetu można ściągnąć ponad 6000 plików, które w różnym stopniu zmieniają produkt firmy Bethesda Softworks. Być może już wkrótce ta liczba się zwiększy, gdyż w sieci pojawiła się kolejna edycja zestawu narzędzi, służąca do modyfikowania programu.

Nowe mapy do gry Halo 2 już 17 kwietnia
Nowe mapy do gry Halo 2 już 17 kwietnia

Krystian Smoszna, 2 kwietnia 2007, 07:18

Już za niespełna dwa tygodnie, sympatycy gry Halo 2 będą mogli pobrać z Internetu dwie nowe mapy do zabawy w trybie multiplayer. Obie zapowiadane plansze będą przeróbkami popularnych aren, które użytkownicy Xboksów eksploatowali przy okazji pierwszej odsłony cyklu.