Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 kwietnia 2007

Pogodnych Świąt!!!
Pogodnych Świąt!!!

Redakcja GRYOnline.pl, 7 kwietnia 2007, 11:43

Spokojnych, pogodnych, spędzonych z najbliższymi Świąt Wielkanocnych, z całego serca życzymy wszystkim naszym czytelnikom.

Wyniki badań: gry i programy edukacyjne nie pomagają w nauce

Metatron, 7 kwietnia 2007, 11:38

W ramach projektu „Żadne dziecko nie pozostawione w tyle” wprowadzonego w Stanach Zjednoczonych w 2002 roku do szkół pierwszego i drugiego stopnia zastosowano nowe systemy nauczania, często oparte na edukacyjnych grach i innych interaktywnych programach mających poprawić wyniki uczniów w nauce. Niestety, jak dowodzą badania, nie przyniosło to większych rezultatów.

Oficjalne oświadczenie Red Octane w sprawie wadliwego kontrolera do Guitar Hero II
Oficjalne oświadczenie Red Octane w sprawie wadliwego kontrolera do Guitar Hero II

Metatron, 7 kwietnia 2007, 11:21

W końcu doczekaliśmy się konkretnej odpowiedzi ze strony Red Octane na zarzuty konsumentów, którzy zakupili wadliwie działające kontrolery do gry Guitar Hero II na X360.

Elementy graficzne z Dooma i Half-Life'a w grze S.T.A.L.K.E.R.?

Metatron, 7 kwietnia 2007, 11:05

Wygląda na to, że S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla dołączy do grona gier, o których ciągle jest głośno. Już na długo przed ukazaniem się wspomnianego tytułu na rynku sporo się o nim mówiło i pisało. Po premierze medialna wrzawa nie ucichła, a to za sprawą informacji o tym, jakoby autorzy gry wykorzystali bez zezwolenia elementy graficzne innych produkcji.

Xboxowy kontroler dla Guitar Hero II znakomicie współpracuje z PeCetami
Xboxowy kontroler dla Guitar Hero II znakomicie współpracuje z PeCetami

eLKaeR, 7 kwietnia 2007, 08:08

W sequel Guitar Hero, przeznaczony dla konsoli Xbox 360, mogą już grać zarówno mieszkańcy Ameryki Północnej, jak i Europy. Niniejsza pozycja jest dostępna na sklepowych półkach od zaledwie kilku dni, a nabywa się ją razem ze specjalnym kontrolerem, przypominającym gitarę Gibson X-plorer. Z rozmaitych zakątków Internetu można dowiedzieć się, że urządzenie to współpracuje również z komputerami PC.

Zobacz Resident Evil: Umbrella Chronicles w ruchu!
Zobacz Resident Evil: Umbrella Chronicles w ruchu!

eLKaeR, 7 kwietnia 2007, 07:55

Nadal oficjalne informacje na temat Resident Evil: Umbrella Chronicles dla konsoli Wii są cokolwiek skąpe i właśnie dlatego graczy powinno bardzo ucieszyć, że korporacja Capcom zdecydowała się na opublikowanie nowego trailera, zapowiadającego niniejszą pozycję. Owa sekwencja video trwa niewiele ponad trzydzieści sekund i wyświetlana jest w technologii Flash na japońskiej witrynie RE: UC.

Oficjalna zapowiedź Tom Clancy's Firehawk od Ubisoft Entertainment już wkrótce?

eLKaeR, 7 kwietnia 2007, 07:44

Po raz pierwszy nazwę Tom Clancy's Firehawk ujrzeliśmy w ubiegłorocznym dokumencie, opublikowanym przez redakcję serwisu GamePro.com i przedstawiającym nieoficjalnie fragment przyszłego katalogu wydawniczego korporacji Ubisoft Entertainment. Teraz wracamy do sprawy, ponieważ wpadliśmy na pewien internetowy trop, dotyczący nowej gry, sygnowanej przez słynnego Toma Clancy'ego.