Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl kwiecień 2007

Poradnik: S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla

Redakcja GRYOnline.pl, 13 kwietnia 2007, 18:41

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla”. Tekst ten składa się z trzech zasadniczych rozdziałów i właściwie każdy z nich stanowi bardzo istotną część składową. Pierwszy rozdział jest bez dwóch zdań najbardziej rozbudowany. Zawiera on bowiem opis wszystkich plansz, na których w trakcie rozgrywania kampanii dla pojedynczego gracza będzie można prowadzić działania.

Beta StarCrafta 2 pod koniec roku?

Vercetti, 12 kwietnia 2007, 17:10

Blizzard szykuje się do stworzenia beta-wersji StarCrafta 2 pod koniec bieżącego roku. Taką oto rewelację można odnaleźć w artykule zamieszczonym na łamach koreańskiej strony FighterForum.com, którego treść udało się przetłumaczyć zachodnim dziennikarzom. Tekst zawiera kilka przypuszczalnych informacji, dotyczących sequela kultowego RTS-a.

Nowe modele samochodów do Test Drive Unlimited już do pobrania na Xbox Live
Nowe modele samochodów do Test Drive Unlimited już do pobrania na Xbox Live

Metatron, 13 kwietnia 2007, 11:23

Posiadacze gry Test Drive Unlimited na X360 mogą pobrać z Xbox Live Marketplace bezpłatny dodatek do wspomnianej produkcji, pozwalający na zabawę samochodami marki Lexus.

Call of Duty 3 na PC?
Call of Duty 3 na PC?

Krystian Smoszna, 1 kwietnia 2007, 10:39

Amerykańska organizacja ESRB (Entertainment Software Rating Board), zajmująca się ustalaniem kategorii wiekowych dla gier komputerowych, często przynosi nam wieści na temat produktów, które nie zostały oficjalne zapowiedziane. Nie inaczej jest tym razem...

Poradnik: CSI: Kryminalne Zagadki Miami

Redakcja GRYOnline.pl, 25 kwietnia 2007, 17:43

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „CSI: Kryminalne zagadki Miami”. Tekst ten składa się w całości z bardzo dokładnego opisu przejścia tej gry. Szczegółowo objaśniam wszystkie czynności, których wykonanie będzie niezbędne do rozwiązania każdego z przydzielonych zadań.

Darmowy, międzynarodowy manager piłki nożnej

Major Doktor Upiorna, 17 kwietnia 2007, 11:18

Piłka nożna to jeden z ulubionych sportów nie tylko Polaków, z tego też względu takie serie gier, jak chociażby Pro Evolution Soccer cieszą się ogromnym powodzeniem. Zapewne wielu miłośników owej dyscypliny ucieszy fakt, że od 2005 roku funkcjonuje darmowy sieciowy manager piłkarski o nazwie Planetarium Manager. Owa gra jest dostępna całą dobę przez okrągły tydzień i aby wziąć w niej udział wystarczy się zarejestrować.

Kolejne szczegóły dotyczące Grand Theft Auto IV
Kolejne szczegóły dotyczące Grand Theft Auto IV

Vercetti, 12 kwietnia 2007, 16:05

Majowy numer magazynu Game Informer to prawdziwa skarbnica wiedzy o najważniejszym projekcie studia Rockstar Games, Grand Theft Auto IV. Podczas gdy wczoraj mogliśmy zaprezentować Wam jedynie kilka najważniejszych szczegółów na temat nowego GTA, dzisiaj dane jest nam przedstawić już nieco obszerniejszy zakres informacji, pochodzących rzecz jasna z najnowszego wydania amerykańskiego miesięcznika.

Football Manager w wersji MMO!

Elrond, 20 kwietnia 2007, 14:07

Przedstawiciele firmy Sports Interactive uchylili rąbka tajemnicy i zdradzili, nad jakim projektem pracują w pocie czoła od dłuższego czasu. Nie jest niespodzianką, iż ponownie ujrzymy menadżer piłki nożnej w ich wykonaniu, jednak tym razem zamiast spodziewanej liczby 2008 (czy też innej) w tytule ujrzymy napis ... Online!

Startuje Lineage II: Interlude
Startuje Lineage II: Interlude

Sargeras, 11 kwietnia 2007, 09:36

Nadszedł radosny dzień dla miłośników Lineage II, jednej z najbardziej popularnych gier MMORPG na świecie. Zgodnie z zapowiedziami rusza dzisiaj na serwerach anglojęzycznych Interlude, szósty z kolei dodatek. Interlude jest pierwszym z serii dodatków mającej nazwę The Chaotic Throne. Poprzednie 5 dodatków należało do serii The Chaotic Chronicles.

Myśli nieprzemyślane - Gra Roku!!!
Myśli nieprzemyślane - Gra Roku!!!

Redakcja GRYOnline.pl, 27 kwietnia 2007, 18:38

Dzisiaj będzie o plebiscycie na Grę Roku 2006 – w takim ujęciu, iż uchylę rąbka tajemnicy, jak się walka pomiędzy tytułami ma.

Pierwsze animacje z komórkowego Wiedźmina
Pierwsze animacje z komórkowego Wiedźmina

Major Doktor Upiorna, 3 kwietnia 2007, 13:58

W styczniu bieżącego roku przekazaliśmy Wam informację, że premierę gry o nazwie The Witcher ma poprzedzić odsłona owego tytułu w postaci platformówki 2D, przeznaczonej na telefony komórkowe. Ów tytuł pojawi się za sprawą polskiej firmy Breakpoint, część MNI S.A. i zostanie przygotowany na licencji CD Projektu.

Company of Heroes: Opposing Fronts - pierwsze informacje
Company of Heroes: Opposing Fronts - pierwsze informacje

Krystian Smoszna, 5 kwietnia 2007, 07:13

Redaktorzy serwisu 1Up opublikowali pierwsze informacje na temat drugiej odsłony cyklu Company of Heroes. Opposing Fronts nie będzie dodatkiem do jednej z najlepszych gier ubiegłego roku (średnia ocena 94.1% według magazynu GameRankings!), ale samodzielnym produktem.

Drugi dodatek do gry Heroes of Might and Magic V oficjalnie zapowiedziany!
Drugi dodatek do gry Heroes of Might and Magic V oficjalnie zapowiedziany!

Krystian Smoszna, 6 kwietnia 2007, 07:27

Studio Nival Interactive przygotuje drugi dodatek do gry Heroes of Might and Magic V – zapowiedział wczoraj koncern Ubisoft w oficjalnym oświadczeniu prasowym. Tworzone przez Rosjan rozszerzenie będzie nosić tytuł Tribes of the East i wprowadzi do zabawy brutalną rasę orków, znanych z Dark Messiah of Might and Magic.

Plebiscyt Gra Roku 2006 - Startujemy!
Plebiscyt Gra Roku 2006 - Startujemy!

Redakcja GRYOnline.pl, 3 kwietnia 2007, 15:41

Dziś odpalamy nasz plebiscyt na Grę Roku 2006. Każdy z Was oddać może głos na dowolną liczbę gier wydanych w ubiegłym roku, wartych uhonorowania. Na tej postawie wyłonimy nie tylko grę roku, ale również trójkę najlepszych naszych wydawców i dystrybutorów.

Nowy Mortal Kombat bardziej realistyczny

Metatron, 22 kwietnia 2007, 13:48

Wraz z Mortal Kombat: Armageddon twórcy pożegnali się z odchodzącą właśnie generacją konsol i choć nie wszystkim fanom odpowiadały zastosowane w grze rozwiązania (jak np. brak indywidualnych fatality oraz nieprzystające do cyklu wyścigi gokartów), produkcja spotkała się z całkiem dobrym przyjęciem. Teraz twórcy biorą się za kolejną, ósmą już część tej popularnej serii bijatyk.

Zapowiedziano sequel gry Naruto Uzumaki Chronicles
Zapowiedziano sequel gry Naruto Uzumaki Chronicles

Major Doktor Upiorna, 19 kwietnia 2007, 08:19

Firma Namco Bandai zapowiedziała kolejną grę z serii opartej na konwie popularnego cyklu kreskówek i anime rodem z Japonii. Owe wirtualne bijatyki, bo tym właśnie będzie Naruto: Uzumaki Chronicles 2, pojawią się pod koniec nadchodzącego lata na terenie Stanów Zjednoczonych. Gra zostanie zadedykowana posiadaczom konsoli PlayStation 2.

Blu-ray poza konkurencją w 2007 roku?
Blu-ray poza konkurencją w 2007 roku?

Krystian Smoszna, 24 kwietnia 2007, 11:38

Blu-ray wiedzie prym wśród nośników nowej generacji. Z danych opublikowanych przez firmę Home Media Research wynika, że filmy nagrane w tym formacie sprzedały się już w nakładzie przekraczającym milion sztuk.

Pierwsze informacje o polskiej premierze gry Enemy Territory: Quake Wars
Pierwsze informacje o polskiej premierze gry Enemy Territory: Quake Wars

Krystian Smoszna, 11 kwietnia 2007, 12:26

Wiemy już, kto zajmie się wydaniem gry Enemy Territory: Quake Wars w Polsce. Oficjalnym dystrybutorem produktu studia Splash Damage będzie firma Cenega, która przy okazji tej pierwszoosobowej strzelaniny zainauguruje współpracę z koncernem Activision.

The Settlers VI zmienia nazwę na The Settlers: Rise of an Empire
The Settlers VI zmienia nazwę na The Settlers: Rise of an Empire

Metatron, 24 kwietnia 2007, 12:40

Fani gier strategicznych należących do popularnej serii Settlers z niecierpliwością czekają na kolejną, szóstą już odsłonę cyklu. Twórcy z Blue Byte pracują pełną parą pragnąc dostarczyć nam gotowy produkt jeszcze tego lata. Ma to być gra odbiegająca nieco od wcześniejszych wchodzących w skład serii produkcji, dlatego też postanowiono podkreślić ten fakt, zmieniając jej nazwę.

Dzień z Test Drive Unlimited na GRY-OnLine!
Dzień z Test Drive Unlimited na GRY-OnLine!

Łukasz Malik, 6 kwietnia 2007, 07:16

Ledwo ochłonęliśmy po premierze Command & Conquer 3, a na nasze półki sklepowe zawitał kolejny hit - Test Drive Unlimited. W dniu polskiej premiery mamy dla Was poradnik, recenzję oraz konkursy.